Hallo, Misschien is die greppel wel een van die slootjes?? Ze zag ook nog huizen met platte daken en kleine, zeer schone ramen.
Huizen met platte daken? Misschien kan dat het kleine bejaardentehuis zijn. Want de overbuurvrouw dacht hem daar gezien te hebben. Overigens zijn daar geen slootjes, maat wel weer veel licht
Nee, nog steeds niet terecht. Af en toe zien we hem, maar hij vlucht steeds weg! Of hij is bang of hij vertikt het om te komen. Mijn moeder denkt dat hij dus bang is, hij is al zo'n schijterd.
Onze poes is vorig jaar ook weggeweest. Ze was ook een binnenpoes en het was een strenge winter. Gelukkig heeft de politie haar gevonden en de dierenambulance ingeschakeld. Ze was wel erg mager geworden, maar we hadden haar wel levend en wel terug. Als je haar steeds op dezelfde plek ziet zou ik daar eten voor haar neerzetten. Dan gaat ze misschien niet verder zwerven en lukt het haar te vangen. Ik zou wel de dierenambulance nog bellen, want de dierenambulance en amivedi zijn niet hetzelfde. Ik hoop dat je ze snel weer te pakken hebt.
misschien kan je bij de dierenambulance of het asiel een vangkooi lenen? als je die ergens kan zetten waar je de kat gezien hebt met wat lekker eten erin, dan heb je hem wellicht zo te pakken! ook een bakje water erin zetten en 2 of 3 keer per dag controleren!
misschien ook zo'n reiskooi neerzetten met een dekentje of kussentje erin (met bekende geur) en eten? wie weet als hij bang is dat hij daarin blijft zitten? sterkte en hopelijk komt hij gauw terug!