Hey meiden, Ik zit te twijfelen over welke van de 2 bovenstaande kinderwagens we zullen nemen. Mijn voorkeur gaat naar de Buzz en die van mijn vriend de Mura. Maar wat zijn jullie ervaringen of wat zouden jullie doen?
Hi ik zie nu pas dat ik een soortgelijk onderwerp heb geopend. Ik hou jouw reacties dan ook even bij Ik vroeg naar de maxi Cosi mura 3.
Hoi Mupkuh. Ik heb beide wagen niet. ik heb echter wel de mura (4) besteld. Deze heb ik gekozen om verschillende redenen (maar goed, das persoonlijk natuurlijk) Je moet ze allebei een uitproberen in de winkel. Ik vind de Mura stoerder. Heeft een grotere reiswieg (zo'n 8 cm langer, zie de site vcan maxi cosi bij de FAQ ), heeft een grote boodschappenmandje onderin (wel zo gemakkelijk, hahaha) en de "buggy" kan in 3 standen gezet worden (rechtop, relax stand en de slaapstand <--- tot bijna horizontaal) Volgens mij kan dat bij de Buzz niet, maar dat weer ik niet zeker.... Succes met je keuze! Liefs, Florida
@ Dania, dan ga ik jouw reacties ook bijhouden @ Florida, de Mura is idd veel stoerder vind ik ook. En dat boodschappen mandje is ook wel weer heel belangrijk.
Ik heb ook beide wagens vergeleken, en heb uiteindelijk een maxi cosi mura 4 besteld. De Quinny heeft een vrij kleine reiswieg, vind ik dan.... Daardoor is je baby er eerder uitgegroeid, en hij ligt er zo 'benauwd' in. Ik vond de Quinny op zich wel een prachtige wagen, zo mooi rond van vorm. De andere voordelen van de mura zijn hier ook al genoemd: groot boodschappenmandje, buggy die je van je af kan zetten en naar je toe, en die je in verschillende ligstanden kunt zetten. En die buggy heeft zo'n stuurtje, dat is leuk voor je kind. De mura is wel zwaarder dan de quinny, heb ik me laten vertellen. Dus minder handig als je op 5 hoog zonder lift woont
Ik denk dat wij toch voor de mura gaan. Is gewoon stoerder en minder fragiel en het boodschappen mandje speelt ook een belangrijke rol
Ben ik het niet mee eens.. vind de Mura absoluut niet stoerder/minder fragiel als de Buzz... En de Buzz heeft ook een boodschappenmandje?
Nee de buzz heeft geen boodschappen mandje. Hang alleen een tasje aan zeg maar. Maar iedereen zijn eigen mening toch En vind de mura gewoon geschikter voor mijn lange wandelingen met de hondjes.
ik heb de buzz en ik ben er tevreden mee, ik vind het een mooie wagen en lichter. ik woon nl op 4 hoog.
Ik zou de Mura nemen als je veel wandeld en dan vooral boswandelingen. Ik heb de Quinny Freestyle 3XL, beetje hetzelfde als de Mura alleen dan met 3 wielen. Die wielen zijn dikke, steviger en wat meer schokabsorberend, ideaal voor boswandelingen of op et strand.
het is ook echt een kwestie van smaak want ik vind die maxi cosi mura echt te lelijk! En ben zelf helemaal weg van de buzz...
Ben ikh et mee eens.. kwestie van smaak, ik ben ookverliefd op de buzz en vind de mura niet zo Als je veel strand/bos wandelingen maakt zou je ook nog aan de speedi kunnen denken
ik heb de mura, omdat er een grotere reiswieg opzit Mijn nichtjes zijn nu 6 en 5 maanden, en die van 5 maanden past nog net in de reiswieg van de quinny.
die van ons heeft toch echt wel een boodschappenmandje hoor .... het voorste tasje haal ik er van af ...wat op zich niet slim is .....want de pomp zit er in haha en dan heb ik er los een boodschappennetje bijgekocht .... de mura viel voor ons af , ik vond de quinny buzz mooier en het stuurtje leek me niet praktisch