Ik zie door de bomen het bos niet meer.. Ben trouwens niet te beroerd om er meer voor te betalen! Wat gebruiken jullie?
Ik heb deze: Spray Kids UV 50 Disney zonder nanodeeltjes : Lovea, Ecocert Hoge factor, smeert heel goed uit, stinkt niet en is waterbestendig. Bij hoogzomer hoef ik maar 3 tot 4 keer te smeren per dag en mijn zoontje verbrandt niet.
Ik gebruik gewoon Kruidvat Eigen Merk speciaal voor kinderen. Ik vraag me wel af waarom dat spul altijd zo duur is? (Of ben ik de enige die zonnebrandcreme duur vindt?)
Ik gebruik de spray(factor 50) van Eucerin. Zeer tevreden over! VErkrijgbaar bij de Apotheek trouwens.
Nee hoor, je bent niet de enige. Ik vind het ook duur namelijk Bij etos hebben ze nu van Nivea 1+1, ook zonnebrandspul. Dat vind ik altijd wel fijn, nivea... vooral die niet vette spray on. Ik weet alleen niet of ze zoiets ook voor baby's hebben
Ja, vind t ook altijd zo duur.. Ik heb dus zwitsal en nivea geprobeerd maar van die dikke troep die moeilijk te smeren is.
Ik heb ultrasun voor kids maar mijn dochter is wel een beetje verbrand afgelopen zondag dus denk dat ik op zoek ga naar andere..
Ik heb die spray van de lidl voor de kids, fijn spul en de witte shirtjes worden er niet zo heeeeel geel van
Van Vision voor mezelf en mijn dochter. in de ochtend voor het ontbijt insmeren en dat hoeft de hele dag niet weer ook niet als je gaat zwemmen. Vind het niet fijn smeren maar om iedere keer met die vette troep in de weer te moeten vind ik ook niets dus dan deze maar.
Ik vind de sprays altijd erg fijn. We hebben er 1 van nivea en 1 van kruidvat huismerk. Zijn beiden erg fijn. Vond die van zwitsal niet zo fijn.. was erg moeilijk uit te smeren in vergelijking met nivea en kruidvat.
Als je de spray van Nivea neemt, die smeert heel makkelijk uit. Koop die meestal ook. Nu heb ik toevallig van Ambre solaire. Voor zoonlief heb ik factor 50 voor kids genomen. Tijdje geleden bij Etos gekocht: 1+1 @ sandraske: Weet niet of ze lang buiten is geweest, anders gewoon keertje extra smeren? Kan ook al voorkomen dat ze verbranden.
ik heb nu die van de lidl inderdaad voor de kinderen en voor onszelf, spray en smeer + aftersun en wil nog vision halen. ik heb een aantal plekken met auto immuum huidziekte en heb daar last van in de zon dus vision is voor mij dan ook erg fijn.