hey meiden, herkennen jullie dat, dat jullie met dit warme weer geen zin hebben om te koken.. blegh.. Maar ik wil ook niet aan de friet vandaag, sla heb ik ook ff geen zin in...... wat maken jullie op zo'n dag als vandaag? ( bbq kan hier niet) liefs
Lekker zelfgemaakt broodje hamburger; dan koop ik luxe grote bollen, sla erop, komkommer, tomaat enz. en natuurlijk hamburgers. Lekker wat mayo en ketchup...smullen! Of; Allerlei stokbroodjes met verschillend beleg (oa. pesto met zongedroogde tomaatjes - geitenkaas met honing en tijm - aioli enz) Of; Broodjes kipshoarma, zelfgemaakt Of; Aardappelsalade met stokbrood in combinatie met belegde stokbroodjes zoals hierboven. Hopelijk heb je er wat aan!
Ik maak een snelle spaghetti carbonara. En een komkommertje erbij (ja, ik durf wel) Anders: (pasta)salade met stokbrood, sateetje met brood, bbq, soepje, broodje gezond, wraps, halve kip van de poelier met een bakje salade van de groenteboer. Lekker simpel
Ik had gisteren een pasta-salade(met rucola) en vandaag lekker BBQ-en. Anders gewoon stokbrood met allemaal lekkere dingen erop.
tja, ik eet eigenlijk vrij normaal met dit weer. Gewoon mijn aardappels, groente en vlees, maar een koude pastasalade gaat er zeker wel in met dit weer. Fusili koken en af laten koelen, gerookte kip, mosterdsaus, taugé, (zongedroogde)tomaatjes, komkommertje, mais, naja, alles wat je lekker vindt. Heerlijk.
fruitsalade, gewone salade, pastasalade, stokbroodje met komkommersalade, kruidenboter enz, broodje gezond, gazpacho
Gevuld stokbrood: - Gehakt rul bakken, - Ondertussen kleine stokbroden uithollen (bovenkant) - Met gehakt soepgroenten mee 'bakken' - Dat in stokbrood doen - Plakjes kaas en salami er op leggen - Stokbrood de aangegeven tijd in de oven doen (7 a 8min), en smullen maar!
Stokbrood met soep ! Stokbrood beleggen met kaas, ham, salade of kruidenboter. Hier word het friet. Zoals elke vrijdag.
Een salade met mango, gerookte kip, chili, munt en grapefruit/honingdressing voor vandaag. Andere favo's: Broodjes met lekker beleg Verschillende soorten maaltijdsalades bbq snelle pasta pizza chinees Toch is de salade met een stokbroodje wel favo
Normaal ben ik met dit weer van de makkelijke dingen, veel salades enzo. Maar door al dat gedoe op de radio/tv ben ik toch huiverig geworden voor rauwe groente nu ik zwanger ben Dus we eten gewoon aardappelen met groene etc
Kipcocktail gemaakt vanavond. Voor man en kind nog wat gebakken aardappeltjes en kip uit de oven met Griekse salade. Ik een maisbol uit de oven met ham en Griekse salade. Morgen gewoon nasi met eigengemaakte saté en kroepoek.
geen zin om in de keuken te staan heb ik ook wel met dit weer, maar ik heb juist heel veel zin in eten. Lekker hutspot ofzo. Maar mn vriend is van de slaatjes, dat vind ik 1 keer per week wel lekker maar niet de hele week.
Hier gewoon gekookt aardappels,groente en vlees maar het is wel heel verleidelijk om makkelijk te doen of wat te halen ! Als ik voor snel en makkelijk ga dan word het roerbakmie met gehakt ,vinden de kinderen ook helemaal geweldig .
Quiche (hoef k niet zo lang in de keuken te staan) Foccacia zelfgebakken met tomaten, kaas rauwe ham en dan nog even tussen de grill. Krieltjes met sla soep zelfgemaakt ('s ochtends als het nog een beetje te doen is in de keuken) met stokbroodjes.