Hai Dames, Ik gebruik normaal regelmatig ventolin en flixotide. Echter mag flixotide niet bij de zwangerschap. En door het weer heb ik gelijk weer last continu hoesten, veel groen slijm en benauwd. Normaal is dit zo over als ik flixotide neem. Hoestdrank en tijmolie e.d. helpen gewoon niet en volgens mijn huisarts is er niks anders. Behalve dat het hoesten gewoon zwaar vervelend is, doet mijn hele buik pijn en ben ik als de dood dat het een gevaar is voor mijn ongeboren kindje wat 10 weken. Zijn er dames die hier ervaring mee hebben en middelen gebruikte die wel hielpen?
Becotide mag wel , quvar is andere naam. Huisarts heeft met de longarts gebeld en dit kwam er uit. Even overlmet je huisarts dis
Dankjulliewel. Huisarts wil nog niks voorschrijven heb wel verhoogde ontstekingswaarden maar ze willen maandag afwachten omdat het een virus kan zijn. Verder is er geen vervanger geven ze aan maar zal dit maandag meenemen.
Becotide mag wel inderdaad maar zonder is wel beter. Ik ben ook twee zwangerschappen doorgekomen met maar heel beperkt ventolin. alleen als ik echt een aanval had nam ik ventolin. Het duurde bij mij een week of drie voordat mijn lijf gewend was om zonder medicijnen te zitten. daarna ging het best goed.
Dit wilde ik ook zeggen. Werk bij een huisarts en hij schreef dat laatst voor bij een patiente die zwanger is.
sinds ik bezig ben met zwanger worden gebruik ik beclometason, daarvoor flixotide En juist als ik verkouden ben gebruik voor ik dat ik de beclometason inhaleer eerst de ventolin, zodat deze dieper in mijn longen komt en erger voorkomt. Was ook een advies van mijn longarts destijds. Raar dat hij dus geen alternatief voorschrijft.
In het begin van men zwangerschap heb ik van de longarts wel flixotide voorgeschreven gekregen. Hij zei dat het schadelijker is om ermee te stoppen dan het door te nemen. Risico op zuurstoftekort bij de baby. Ik zou gaan voor een tweede opinie. Succes!