gister wel geklust, maar kreeg het gevoel helemaal niet te pakken zeg maar. Het was meer even van het wil niet, dus dan maar een vluggertje... ach het was ook al laat en ik was behoorlijk moe! Volgend keer nieuwe poging
ik heb het deze maand ook geprobeert en kijkt eens naar m'n banner... Het is altijd het proberen waard, want het is zeker geen staf
Ik heb het deze ronde ook bewust ingezet maar kan er nog geen conclusie aan verbinden, zit nog even in de wacht.
Kan ik me voorstellen. ff Off topic: wat is het verschil tussen gewoon pijn bij vrijen en vaginisme? (mag ook antwoord via PB of mail, hoor).
Is het bij vaginisme niet zo dat penetreren per definitie niet lukt of erg lastig is? Omdat de spieren krampachtig samentrekken? Ik las een keer van iemand dat ze onder narcose moest om een spiraaltje te krijgen, omdat zelfs de vinger van een dokter niet naar binnen kon.
Wow, meiden wat zijn jullie openlijk met elkaar in gesprek, heel goed. Mijn vriend ondersteunt dit onderwerp volledig, kan hem nu gaan vertellen dat het beestje ook nog een naampje heeft, randjesfietsen. Voor mij is dit volgens mij de enigste manier om zwanger te raken, maar dat komt door mijn vriend. Hij houdt niet van vluggertjes en vindt dat we er allebei plezier aan moeten beleven (en daar kan ik hem geen ongelijk in geven.) Hij is goed in staat om zelf op de rand te spelen en het klaarkomen steeds uit te stellen. Een keer heeft een keer laten zien dat hij het echt onder controle heeft en ook snel kan komen Wanneer ik niet op de rand hang weigert hij gewoon om klaar te komen! Dat was lastig in het begin, ben mij mijn exvriend echt zelden klaargekomen en vond het lastig om mij echt te laten gaan. Bij mijn huidige vriend moet ik wel! Ik moet zeggen, het gaat steeds makkelijker en deze methode maakt de seks echt stukken spannender en lekker. Alleen daarom al het proberen waard. Als ik snel zwanger zou raken zou helemaal mooi meegenomen zijn
ok. even een lekker off topic antwoord mag wel ff he? Bij mij is het zo dat de spieren "daar van onder" zo samentrekken dat penetratie niet of heel moeilijk mogelijk is. Dat geldt ook voor bijv tampons inbrengen etc. Het zijn ook de spieren die je niet bewust kunt controleren.... Maar bij mij is het nu gelukkig wel zo, dat als het eenmaal "gelukt is" de pijn na een tijdje wel wegtrekt (de spieren zich dus ontspannen) en ik dus wel kan genieten van de seks... In het begin had ik zooooo'n pijn na de seks dat ik niet kon lopen en plassen echt heel erg pijn deed.. Nu is dat dus ook veel minder, maar een vluggertje zal nooit lukken. Ik heb veel tijd om me te kunnen ontspannen en er aan toe te zijn. Dat is dus (mijn) vaginisme, en het verschil met "pijn bij het vrijen" is dat het dan meestal komt door droogte of een gevoelige baarmoedermond en dat niet zo zeer penetratie moeilijk gaat. ok, duidelijk antwoord?
Ik heb het deze ronde ook voor het eerst geprobeerd en wat blijkt: ZWANGER! Dus laat die baarmoeder maar dippen in de sperma!
jeetje nooit van deze techniek gehoord, maar zeker de moeite waard...wij komen vaak tegelijkertijd....hoop dat ik de puf heb om daarna nog ff door tegaan....
Ik heb ergens ook gelezen van ee nvrouw die probeerde ook al een tijd zwanger te raken en dat der man een keer na het vrijen erin blies..en ze was zwanger en of het nou daar aan gelgen heb weet ik iet maar die vrouw was er heilig van overtuigd..