ik had een tijdje geleden een topic geopend of iemand een winkel kende met slingers van nijntje. Ik kreeg o.a. deze website. Ik had nog gevraagd of die persoon daar wel eens wat besteld had, maar helaas geen antwoord meer gehad in mijn topic. dus mijn vraag kent iemand deze website? de Kinderschatkist
ken het niet, ze hebben wel leuke dingen zeg!! Wel dure verzendkosten 4,50 per bestelling....stel je koopt enkel een zakje ballonnen en een verjaardagsslinger...kan makkelijk samen in een enveloppe....
De website ken ik niet..maar heb wel een ander leuke website voor je.. suuscreatief.nl Zij maakt prachtige naam slingers voor een betaalbare prijs ( ik was vorig jaar voor de tekst "hoera Meagan is jarig " 7,50 kwijt ) ...en als tussen stukjes kan je dan kiezen voor een nijntje of iets dergelijks...echt super en en het overwegen waard..
had voor de slingers nu een andere site gevonden daar kan je ook met de naam van je kindje erop doen. maar ga ook wel even kijken op die van jou. Het ging me hier om de andere nijntje slingers, ballonnen en hoedjes. Denken jullie dat dit betrouwbaar is? vind het altijd zo'n gok een vreemde site, maar ik kan het hier niet krijgen. Had gegoogled maar de sites die daar staan ken ik allemaal oook niet. kennen jullie een bekende site met ballonnen en slingers van nijntje?
tja..wat is betrouwbaar..weet je eigenlijk nooit..tenzij je ervaringen hoort van anderen..tot die tijd blijft gokken... Weet dat deze wel betrouwbaar is.. http://www.celebrationbox.nl Heb ik toen ook andere dingen toen besteld en had het heel snel binnen.. edit:zie net dat ze geen nijntje hebben..
ik heb bij een groothandel(makro) een nijntje geboorte paket gehaald, volgens mij hadden ze dar ook gewoon nijntje ballonnen. heeft bruna niks??
ff gegoogeld, bij deze site kan je via ideaal betalen, dus dat is veilig. nijntje pluis - Ballonnen en slingers
zijn ze dan nagekeken? als je via ideal kan betalen? die eerste is wat duurder maar staat wel bij inc. dus ik denk inc verzendkosten zou je wel ongeveer op hetzelfde komen. Thanks!!! @diaantje ja daarm dacht ik ik vraag het hier, wie weet kent iemand het. Jammer dat ze op die pagina geen nijntje hebben.
ik weet niet of ze zijn gecontroleerd, maar via ideaal betalen is wel veiliger, mocht je namelijk je product niet ontvangen kan je zo je geld terug halen
Weet je dat zeker?..volgens mij geldt dat alleen voor Paypal en Creditcards... Edit: even nagekeken op Ideal..en nee..je krijgt geen geld terug..je moet er met de verkoper zelf uit komen... http://www.ideal.nl