typtop heb ik ook nog steeds niks van gehoord, had hen ook gemailt met dezelfde vraag...jammer hoor. Maar ja misschien krijgen ze wel 100den mails per dag binnen van mama's zoals wij. Dan snap ik ook wel dat het moeilijk is om iedereen terug te mailen. (ook al is het natuurlijk wel netter om even wat te laten weten) Edit moeder anne heb ik nog niet eens geprobeerd hahaha, ik denk dat ik dat over een paar maandjes wel doe.
@Buffy, ja ik had gemaild. Maar toen zeiden ze dat ze in map stond om te beoordelen maar dat het wat langer kon duren ivm vakantie. Maar ja...hoe lang dan? En Moeder Anne nooit wat van gehoord..
Oh nee, ze staat in het mapje "verwerken". Geen idee wat dat dan betekent. Kan alle kanten nog op dus denk ik.
Hmmm ja dat is dan weer de vraag. Ik zou zelf gewoon nog 2 weken wachten en dan gewoon bellen of ze in het bestand opgenomen word. Heb je gelijk duidelijkheid.
Duurde van 11.00-17.15 uur. dus wel lang. Lunch was goed geregeld (brood en fruit) en drinken. Daarnaast koek, en chips. Dus was allemaal goed verzorgt hoor.
jeetje duurde wel lang zeg wij waren blij met 2 uurtjes hahahaah moesten wel weer een keer terug omdat de kleding niet goed was hahaha
wat balen zeg dat je weer terug moest om de kleding te ruilen. wat had je bij je dan? En wat moest het voor kleding zijn?
had en hele tas mee maar iemand anders had geen goede kleren aan dus we moesten met zijn alle terug kidz waren goed
Raar dat sommige bureaus zo laat of niet reageren ik heb altijd bijna direct een reactie gehad. twee positief en 1 afwijzing.
mag ik ff een foto van mijn dochter laten zien? Bekijk bijlage 269405 Bekijk bijlage 269406 Ze lijkt veel op haar papa, alleen is ze een meisje .
Hier nog steeds geen reaktie van antimodels... Had ook een email gestuurd of ze nu wel of niet geschikt was maar zelfs daarop geen reaktie!