O dat is inderdaad snel! Hier nog steeds rustig, geen opdrachten gehad helaas. Wel vandaag aangenomen bij mymodels. Wacht nog steeds op reactie van; moederanne en the dutch casting agency.. Misschien handig om nogmaals een lijstje met allemaal bureaus neer te zetten? Wat ik vergeten ben graag aanvullen! * Typtop * Benf casting * Mymodels * Antimodels * The dutch casting agency * Moederanne
gezellig hahahaha komen jullie romy allemaal vergezellen leuk leuk en hele aardige vrouw van my models Het was voor de bartsmit week 42 staat ze in de folder kijken jullie allemaal hahahahha maandag reclame opname zit alleen te wachten op de callsheet duurt altijd zo lang hahaha
@ Suus, zeker toevallig! @ flowertje, ik denk dat de kans klein is, ze vertelden me eerlijk dat babytjes bij hun zelden geboekt worden helaas!
Dat is waar! Ze gaf me de tip, handig voor andere mama's met babytjes, dat typtop heel goed bekend staat voor kleine kindjes!
aaaah!! pff zit al bijna een maand te wachten op antwoord van moederanne.. Had 2 weken geleden gebeld om door te geven dat ze niet meer bij thekids ingeschreven stond dus of dat veranderd kon worden.. Geen probleem zeiden ze, krijg ik een email net van ze dat samiya niet ingeschreven kan worden omdat ze nog bij the kids staat en dat dat volgens het beleid van the kids niet mag! Pff net gebeld en moet haar nu weer opnieuw aanmelden... Hopelijk hoef ik niet weer zolang te wachten
Ik had 7 foto's gestuurd met een rustige achtergrond! Sommige alleen van haar gezicht en sommige met hele lichaam in verschillende posities en verschillende gezichten!
vraagje over anti-models. Ik zie dat je inschrijfgeld moet betalen. Voor diegene die daar ingeschreven staan, hebben jullie dit ook betaald?
Nee niks betaald.. En ook niet gehad over verrekening.. Maar ja hij werd ook door hen gevraagd misschien dat dat scheelt?
Leuk voor Bartsmit nu wachten tot week 42 Ja ik krijg morgen de callsheet voor maandag ze weten nog niet eens de locatie terwijl we vandaag ook opnames hadden echt alles op het laatste moment maakt niet uit bij wie wat en waar En nog een mooier verhaal sta ik daar vanmorgen met mijn 2 kinderen dus alles is bezig vragen ze mij ook om mee te doen had niet echt tijd om erover na te denken dus geen tijd voor plankenkoorts en dat is niet de eerste keer dat dit mij overkomt vorig jaar vroegen ze mij ook plots om mee te doen op het laatste moment