zeurende pijn aan hiel, voet

Discussie in 'De lounge' gestart door sydneys, 15 jun 2016.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. sydneys

    sydneys Niet meer actief

    Iemand hier bekend mee? Ik heb al een 3tal weken pijn aan mijn voet. Alleen aan de hiel, achterkant.
    Het is niet van de schoenen, misschien is het daardoor wel begonnen want ik loop naar binnen en had mijn favo schoenen afgesleten dus die heb ik weggedaan en nieuwe gekocht.
    Binnen loop ik altijd op sokken dus ik draag niet de hele dag schoenen en op het werk zit ik meestal. Dus of het dan door die versleten schoenen komt?

    Echt een zeurende pijn aan de hak. Voelt ook warm aan.
    Geen pijn dat je niet meer kan lopen ofzo maar gewoon zeurend, irritant
     
  2. frannie82

    frannie82 VIP lid

    28 nov 2010
    10.407
    2
    38
    Hielspoor?
     
  3. Sassie1981

    Sassie1981 Fanatiek lid

    2 mrt 2006
    2.888
    617
    113
    Hielspoor dacht ik ook gelijk aan. Ik herken je klachten namelijk, maar ben te lui om naar de dokter te gaan. Dus raadpleeg ik mijn grote vriend Google altijd ;)
     
  4. sydneys

    sydneys Niet meer actief

    Ja kwam ik ook al bij uit. Het enige wat ik op google heb gevonden. Ik hoopte op andere antwoorden. :)

    Maar het stopt niet als ik rust wat volgens google wel is :p
     
  5. sidmick

    sidmick VIP lid

    23 jun 2008
    17.804
    4.190
    113
    Dochter moest van de fysio 2x per dag koelen en een paar maal per dag oefeningen doen. Tevens inlegzooltjes
     
  6. Eenkadootje

    Eenkadootje Fanatiek lid

    5 mrt 2013
    4.611
    2.405
    113
    Zooltjes halen bij de schoenmaker. Dat helpt
     
  7. vaddie

    vaddie Fanatiek lid

    30 nov 2010
    4.016
    1
    38
    Vrouw
    In de buurt van Utrecht
    ik denk idd ook hielspoor. Helaas gaat dat best moeilijk over. Nu al 2 jaar last van. (behalve tijdens de zwangerschap) Nu weer in volle hevigheid terug en binnenkort waarschijnlijk aan de steunzolen (ofzo) maar heb wat meer problemen met mijn voeten.

    Zooltjes kunnen idd helpen!
    Sterkte
     
  8. Sassie1981

    Sassie1981 Fanatiek lid

    2 mrt 2006
    2.888
    617
    113
    Hahahaha...bij mij ook niet. Maar ik heb een paar keer zooltjes voorbij zien komen. Misschien toch maar dat proberen. Of toch maar eerst naar de dokter ;)
     
  9. Eenkadootje

    Eenkadootje Fanatiek lid

    5 mrt 2013
    4.611
    2.405
    113
    De dokter zal ook zeggen zooltjes halen.
     
  10. sydneys

    sydneys Niet meer actief

    Ik wacht het nog een week af. Misschien een week met mijn oude nike schoenen rondlopen, bij die voel ik niks en anders zooltjes halen. Gewoon bij een schoenmaker?
     
  11. Rataplan

    Rataplan Fanatiek lid

    25 apr 2015
    1.534
    107
    63
    Hier ook een hele periode gehad. Naar de fysio geweest en die heeft een echo van mijn hiel gemaakt. Bleek geen hielspoor, maar een geïrriteerd hielbot (ja, dat kan dus ook).

    Hier hielp het goed om van die gelzooltjes in mijn schoenen te doen. Als ik lang had gelopen dan voelde ik het alsnog wel hoor. Heb er denk ik wel 1.5 jaar last van gehad. Nu zwanger geweest en opeens is het verdwenen. Ook met lang lopen komt het niet terug. Heel raar, maar wel heel fijn.
     

Deel Deze Pagina