Ik ga er geen lang verhaal van maken, misschien dat iemand hier advies kan geven. Mijn schoonzus houd niet meer van mijn zwanger.. ze hebben geen intimiteit meer (al meer als een jaar). Hij heeft het nog een paar keer een kans gegeven maar nu heeft hij een punt achter hun relatie gezet. Hij heeft haar nog de tijd gegeven om een huisje en een uitkering te regelen (ze heeft geen baan). Ze doet er helemaal niks aan. Ze weigert dus weg te gaan. Ze zijn elkaar ook constant aan het zieken, ook waar de kinderen bij zijn. Wat kan hij het beste doen zodat zij weg gaat uit huis. Ik zou het echt even niet weten. Hij staat dadelijk op het punt dat zij weg is de sloten te veranderen en het huis gewoon niet meer in komt maar ja dan zal de boel wel escaleren. Heeft er iemand raad en/of advies?
Eh, hij gaat weg? Aangezien er kinderen in het spel zijn, lijkt het me beter dat hij vertrekt en zij met de kinderen blijven. Lijkt me voor die kinderen ook niet leuk om te moeten verkassen, het is al moeilijk genoeg.
Het is zeker niet leuk voor de kinderen. Zoals ik aangaf hij geeft haar wel de tijd om een eigen huisje te zoeken en een uitkering aan te vragen e.d.
net of de huisjes voor het oprapen ligt. kennis van ons ligt ook in scheiding maar wonen noodgedwongen ook nog samen omdat er gewoon geen woonruimte te vinden is betaalbaar, en geschikt voor een moeder en 2 kids. overgens zullen ze die dingen samen moeten regelen, dus je broer?? zal zijn vrouw/vriendin wel even moeten of mogen helpen.
Idd hier duurt het bv 5 jaar voordat je een huis hebt.. Antikraak laat geen moeders toe. En idd hij kan altijd ook weg gaan.
Tsjaa het is natuurlijk wel zo dat een huis en werk/uitkering niet voor t oprapen ligt.. Maar als zij er 0,0 energie in steekt gebeurt er natuurlijk helemaal niks En dat is het hele punt volgens mij.. Eigenlijk heb ik geen raad sorry
maar waarom moet zij weg. ook al staat het op zijn naam ze woonden er wel samen. ik vind het eigenlijk dat als er iets is de man weg moet. want er zizjn ook kinderen.klinkt zo egostisch dit dat zei meg MOET.
Dus wat is het probleem dan? Als ze de tijd krijgt betekent het toch dat ze niet a la minute hoeft te vertrekken? En een uitkering zal ze niet krijgen zolang ze samenwonen trouwens.
het is de zus van mijn vriend . Ik weet niet of hij haar helpt. Het is niet zo dat ze per direct weg moet. Hij geeft haar de tijd om een huis te vinden maar ze doet er niks aan.
hoe zijn ze het van plan met de kids, bedoel de moeder van je kids kan die niet op straat zetten, daar gaan de kids iets aan over houden, sneu hoor.
Hoe krijgt ze dan een uitkering? Moet ze eerst op straat staan om dat te krijgen.. Ik heb geen idee hoe het allemaal werkt
Zijn het zijn eigen kinderen? Waar moeten die naartoe als hij de sloten ineens verandert? Lijkt me geen goed plan dus. Staat ze al ingeschreven bij een woningbouwvereniging? Want een huurwoning heb je niet zomaar en particulier huren is vaak te duur als je geen baan hebt en het van een uitkering moet doen. Een baan vinden is ook niet echt makkelijk op het moment. Het is jammer dat ze geen initiatief neemt, maar als ze het niet zelf doet zal iemand haar op weg moeten helpen. Of hij dat zelf doet of jij of misschien iemand van haar familie dat kunnen jullie denk ik beter zelf bepalen.