Kikker is dat stukje vuil dat in de plant lag... Later moet je dat bruine ding in water doen en dan komt de kikker te voorschijn
En nu? Ik heb een soort keypad faceplate. Waar moet ik heen? En wat moet er met dat blauwe boek gebeuren?
@Lieke: Op de salontafel onder die blaadjes. @Prinses: Dat blauwe boek geeft een hint over een camera... (boven de plant hangt hij)
Kikker zit in het water, maar het water blijft bruin... En die code van dat kistje? Waar kan ik die vinden?
Hmm, ik vind niets daar... Ben daar maar gelijk aan het opruimen gegaan. Alles op een stapltje gelegd Maar ik geloof dat ik nog iets anders ga doen... Het wil met deze niet helemaal lukken, ben ook aardig moe... Succes met het escapen uit deze kamer
Ik zie geen blokje, waar het boek in staat. Hebben we het over hetzelfde boek? Op de portemonnee klikken Liek (via examine)
Sorry, beetje onduidelijk... Ik bedoelde waar alle tekst komt te staan als je iets aanklikt... Duidelijker?