ja welterusten,lees het nu pas. nou ik zit weer vast hoor, dit is niks voor mij blijkbaar haha.Heb de bol op de standaard gezet,maar wat moet je nu met die dartboard doen?En welke code heb je nodig voor het mixen ofzo van alle blikjes water en de pil?
sorry moest even naar mijn dochter. dat dartbord is een code vierkant 1. achter het schilderij heb je een driehoek als je daar met zaklamp in gaat zie je een nummer, en ergens zit nog een nummer en een briefje met de volgorde van de code. die moet in de machine. ik ga deze even proberen http://terminalhouse.com/boathouse_en.html
muntje heb ik nu ook achter de frisdrank machine Ja die spellen zijn zooooo verslavend haha Gelukkig vermaakt me vriend zich ook wel goed hahah
haha ja de mijne ook. hij moet lachen om me. ik ben ook weer verder ik heb nou dat ene kastje open waar je die plaatjes voor nodig had.