appels maakt niet uit je hebt al een eenhoorn toch. door het raam waar de duiven voor zitten zie je een ster daar moet je even op klikken.
Help! Ik ben met het eerste spelletje bezig maar ik krijg de deur (kast met ladder) niet open! Groetjes Cynthia
Hoi misschien een oude vraag hoor..hihi maar hoe kom ik aan het gouden balletje in sphere? weet iemand dat nog ?
En ik zit wéér vast! Nu ander spelletje, die met de openhaard... hout en papier ligt er in, handschoenen heb ik ook.... en talloze cadeau's. Maar nu?..... HELP! Groetjes Cynthia Oja.... de ster voor de rendier is ook terrecht
heey dames! ik zit het room escape spel te spelen: http://neutralxe.net/esc/switch_play.html maar ik kom niet verder met die blokjes...! kben de driehoek kwijt! kloop me het lazerus te zoeken..! kan iemand me helpen? zeeer verslavend dit
kdenk dattie in het linkerkastje zit.. maar moet ik eerst een kast knopje hebben natuurlijk.. poee deze is wel moeilijk
ja kheb nu dat origami ding neergezet, licht aan.. kheb nu nog een hamer over een muntje en een groene kaart..
op de achterkant van het groene kaartje zie je dieren staan, een vis, een beer, een vos(hond) en een struisvogel (of wat dat origami ding ook mag zijn) je klikt eerst op het knopje waar je dat origigami ding hebt neergezet (dus waar het schilderij van de vis hong) dan op de grond onder de beer zit een knop. Onder het schilderijtje van de hond zit een knop en als laatste klik je op de staart van je origami figuur dat geprojecteerd staat op de muur. daar komt dan ook nog een knopje te voorschijn. Als je die alle 4 hebt gaat het licht uit. En bij mij nu ook, ik ga lekker slapen. Groetjes
volgens mij had ik geen gouden bal. mis je er 1? ik weet nog dat ik me rot liep te zoeken. heb jij de kluis al open die op de wc staat?
haha, jaaa heb hem uitgespeeld: ik had al 100x op de kapstok geklikt, maar goed, de 101e keer kreeg ik een knop Welk spel zijn jullie nu aan het spelen?