Ik kijk dit normaal nooit maar val er nu toevallig in. Ik dacht dat de Sint vd landelijke intocht, dus Stefan de Walle (voorheen Bram vd Vlugt) dit altijd deed. Toen Stefan de Walle voor het eerst de intocht deed, was er volgens mij nog wat ophef omdat bij Paul de Leeuw daarna nog wel Bram vd Vlugt als Sinterklaas kwam en men dat niet vond kunnen geloof ik. Maar de Sinterklaas die nu bij Paul de Leeuw zit, is toch echt niet de "echte Sint". (Ik vind hem ook helemaal niet leuk haha) Weet iemand waarom dit is?
Hans Kesting hulp-Sinterklaas in Langs De Leeuw - Zappen Oh sorry ik heb dit net al gegoogled. Ik vind het zelf ook wel erg apart moet ik zeggen.
Wat ik van de voorstukjes heb gezien, is dit toch helemaal geen show voor kinderen? Wat maakt het dan uit dat het een andere sint is? Sowieso, ook als er wel kinderen kijken. Op RTL is ook een andere Sint. En op school komt er weer een andere. Dus waarom is het zo raar dat er in de show van Paul de Leeuw ook een andere is?
Klopt hoor, maar ik vind het wat raar omdat het altijd dezelfde Sint als bij de intocht was. Super trouwens voor de vrouw die onverwacht naar haar zus mag morgen in Australië!