Hoi hoi wij stappen dit jaar over naar Ditzo Zorgverzekering. Scheelt voor ons best een hoop geld! Hebben volgend jaar betere dekking voor minder geld. Zijn er meer mensen die ook overstappen naar Ditzo? En zijn er al ervaringen met Ditzo? Positief of negatief, ik hoor ze graag!
Wij zijn toevallig ook overgestapt. Had op independer een vergelijking gemaakt en kwam uit bij Ditzo. Scheelt ons straks 70 euro per maand!! Als mijn dochtertje nou ook nog even leuk zindelijk wordt voor het einde van het jaar, dan scheelt dat ook weer 30 euro per maand en besparen we leuk 100 euro per maand
Jah het scheelt voor ons ook op jaarbasis erg veel! Alleen zijn nog niet veel mensen die ervaringen hebben denk ik...
Nee is nieuwe verzekering. Maar wij hebben er wel de auto verzekering lopen en vinden het een goede maatschappij! Goede snelle service duidelijke taal en geen poespas
ja daarom... hmmm ik zag te neigen naar de friesland verzekering, maar deze is voor mij ook prima zie ik en scheelt me gewoon 10 euro per maand. Mja aan de andere kant, die 10 euro..... ?? Van friesland verzekering heb ik net alleen maar goede ervaringen gelezen..
Ja ik denk aan de eurie's hahaha Nee gekheid. Ben wel benieuwd en als het me bevalt blijf ik zo niet stap ik volgend jaar gewoon weer over.
ja maar toch die 10 euro....ik kan het ook goed gebruiken, maar van friesland verz heb ik dan nu goede ervaringen en van ditzo zorgverz niets, dus denk toch dat ik friesland verz ga doen.
Ja als t een 10 is.. Hier is t 80 euro vind ik best een hoop schelen. En ik kom verder nergens zo goedkoop uit
Denk ook dat er nog geen ervaringen zijn met de zorgafdeling... maar in ieder geval wel fijn dat de autoverzekering goed bevalt! Hoop dat ze een beetje dezelfde aanpak hebben om beide fronten!
Ditzo kwam bij mij in de vergelijking ook het goedkoopst uit, maar toen ik alle vergoedingen naast elkaar vergeleek kwam het er toch niet zo positief uit. Daarom ben ik niet voor de goedkoopste maar voor de ener-goedkoopste gegaan, volgens mij ben ik nu iets van 10 euro per maand meer kwijt maar daarvoor krijg ik wel een betere dekking.
Ik denk er ook aan over te stappen naar Ditzo. Het ziet er goed uit! Ben een eeuwige twijfelaar dus ben er nog niet helemaal over uit maar Ditzo maakt tot nu toe de beste kans. Wel jammer idd dat er nog geen ervaringen zijn!
Ditzo is voordeliger dan Agis maar duurder dan FBTO bij ons.....dus wij zijn per 1 jan 2012 naar FBTO
Hier komt ditzo ook als goedkoopste uit de nu, scheelt mij 20euro. maar twijfel nog . lastig/jammer dat niemand ervaring mee heeft