Bijna terug van weg geweest...

Discussie in 'De lounge' gestart door Marieke1983, 13 dec 2007.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Marieke1983

    Marieke1983 Niet meer actief

    Hoi allemaal,

    Het is alweer een tijdje geleden dat ik hier ben geweest, al 7 weken! Ik heb toen een afscheidsberichtje geplaatst ivm een reis naar Australie.
    Die reis zit er nu bijna op, nog 9 dagen en dan zijn we thuis.
    We hebben het echt super! behalve de nodige pech (waaronder de huurauto in de kreukels rijden :oops: ) hebben we ook gave dingen meegemaakt. Het hoogtepunt was Fraser Island, een van de mooiste plekken ter wereld. Met een 4wheeldrive over het strand en mulle zandweggetjes heenrijden en wildkamperen aan zee is echt een heel avontuur!
    Morgen vertrekken we voor een 3daagse trip naar Cape Tribulation (Noordoostkust) waar we regenwoud wandelingen gaan maken (waarvan 1 snachts) en kroko's in hun natuurlijke omgeving gaan bewonderen, en dan is het inpakken en terugvliegen. eerst naar Sydney, en dan via Taipei weer naar huis.

    Ik heb het forum echt gemist, heb af en toe wel gespiekt om te kijken wat er gaande was ;)
    nog 9 dagen en dan ben ik weer regelmatig (dagelijks dus :D ) op het forum. Tot dan allemaal!

    groetjes, Marieke
     
  2. wauw wat een avontuur, dat lijkt mij ook wel wat! :D
    ik kan je berichtje herinneren, nu je het zegt!
    geniet dan nog maar even van de laatste 9 dagen, want zo te horen geniet je er enorm van!
    tot over 1,5 week en wellicht komen we elkaar vaker tegen ;)
     
  3. zonnetjes

    zonnetjes Fanatiek lid

    19 aug 2006
    3.079
    1
    0
    drenthe
    jeetje! ik me dat berichtje ook nog wel herinneren, is dat alweer 7 weken geleden?!? wat gaat de tijd toch megahard!
     
  4. Mila24

    Mila24 Fanatiek lid

    30 jun 2007
    2.199
    0
    0
    Antwerpen
    Zo dat is snel gegaan zeg ! leuk dat je het naar je zin heb gehad! al is de pech erbij nooit leuk.
     
  5. Beastie

    Beastie VIP lid

    9 jul 2007
    10.314
    1
    0
    Tekenaarster
    Zuurkoolcity

    OOOHHH. JALOERS hierzooo!

    Hoewel....ik ben vorig jaar tijdens me huwelijksreis (China, Australie en nieuw zeeland) in Aussie geweest en ik ben op Fraser island geweest. Echt een top plek. We hebben ook dubbel gelegen op de zanwegen over het eiland crossen... Wij gingen met een vliegtuigje naar het eiland en landde op het strand...super **droom, droom, droom**
     

Deel Deze Pagina