Ik snap dat je het leuk en goed bedoeld, maar ik moet zeggen dat ik hier ook een beetje van schrik. Sorry.
Ik vind het juist altijd wel leuk om een kerstkaartje met een foto erop te krijgen. Zelf heb ik ze dit jaar ook (niet elk jaar ), al zijn ze niet kerst-achtig verkleed ofzo, de kaart zelf is wel helemaal in kerstsferen.
Bekijk bijlage 204037 Hier heb ik onze kerst foto van gemaakt, met een leuk sterretjes randje er om heen, met een leuke text
Wat een leuke kaarten heb ik voorbij zien komen!!! Dit wordt mijn kerstkaart. Bijna alles wat je hier ziet heb ik gemaakt in Photoshop.
Ohh superleuk zoiets! Wij willen toch ook wel een kerstkaart met onze kleine meid dit jaar, in ieder geval voor familie en goede vrienden. Ben alleen nog opzoek naar een leuk mutsje met my first x-mas ofzo, zoals bovenaan deze pagina. Iemand een tip waar die te vinden zijn??
deze hebben wij bewerkt en met een leuke rand en tekst erom bij kruidvat laten drukken (kerstpakje komt uit Canada)
Mijn persoonlijke mening: Ik vind het wel leuk om zon kaart naar de opa's en oma's te sturen maar verder eigenlijk niet. Vind het zelf niet zo om een foto kaart te krijgen en het zijn elke keer dezelfde, ik hou meer van echte kerstkaarten met tafereeltjes... Er staan hier trouwens wel erg mooie kaarten tussen van jullie kleintjes. (naakt bye the way niet, zou ze al helemaal niet naakt op internet zetten. Wie weet wie hier allemaal rondneust)