Je wordt overspoeld met glitter outfits voor feestdagen. En mooie jurkjes enz. En ik denk: heel leuk, maar koud.. Overigens denk ik dat bij heel outfits wat de jonge meiden aantrekken. Ik vraag me nu af: wat trekken jullie aan met de feestdagen? Ik trek gewoon wat makkelijks aan, maar goed wij hebben geen groot kerstdiner met zoveel gangen met een huis vol gasten.
Vroeger kocht ik vaak speciaal een outfit voor kerst. Maar daar doe ik niet meer aan. Dus het zal wel een spijkerbroek met warme trui worden
Ja wel dus zo’n glitter jurk Deze voor mij en mijn dochter ongeveer dezelfde van name it. En deze draag ik ook met oud en nieuw. En dan tweede kerstdag een glitterjurkje van HEMA die vrij comfortabel is. Beetje een trui jurk met maillot en laarzen. Dan gaan we namelijk brunchen en dierentuin. Geen foto van want oudere collectie. Ik ben niet heel jong overigens. 39.
Ik heb een zwarte glitterjurk gekocht. Laatst gedragen met een klassiek concert, op werk straks met de feestdagen en dan kerst en oud en nieuw weer multi functioneel . Voor mij warm genoeg ivm de mouwen.
Ik loop de hele maand december sowieso in glitter, goud, zilver en feestkleding Hoeft voor mij echt niet alleen met kerst. En dat is niet per se koud hoor. Gewoon lange mouwen, mooie jasjes, en zilveren of bronzen Dr Martens Zo zonde om iets voor maar 1 dag te kopen Oh en heb net deze Dr Martens gescoord, dus een mooi bordeaux bloesje, jasje of jurkje is ook helemaal goed
Daar past mijn nieuwe zijdelook blouse heel mooi op van jemappelle! Ik heb die blouse dus, maar ook een groen jurkje, daar kom ik de feestdagen wel mee door.
Met Kerstavond komt iedereen in Kerstpyjama/foute Kersttrui. Eerste Kerstdag gaan we uit eten en dan wil ik wel een mooi jurkje aan. Heb er een besteld, een zwarte met kanten mouwen, maar die is nog niet binnen. Zag laatst op insta een filmpje van iemand die een heel simpel zwart shirtje en rokje aanhad, en dan een panty met glitters en colbertje nog erover. Als het jurkje niks is ga ik zoiets doen. Met oud&nieuw gewoon thuis dus dan gewoon iets simpels.
Mijn lievelingsspijkerbroek met mijn knalrode kersthoodie met de tekst "ik wou dat het zomer was. Winter is stom"
Ik zit te denken aan zoiets. Ik heb al een soortgelijk blousje, ik heb alleen niet zo’n broek. Maar eigenlijk wil ik niets iets nieuws kopen want ik heb teveel ongedragen nette- / feestkleding. ik denk nog even door, haha
Ik ging altijd in iets makkelijks, maar voor dit jaar weer iets feestelijks gekocht. Jurkje en een glitterbroek. Nu nog even kijken hoe ik dat precies ga combineren. Op Pinterest staat wel genoeg inspiratie gelukkig. Wil eigenlijk nog een paar mooie enkellaarsjes met hak erbij hebben, maar is niet zo simpel met mijn voeten helaas. Bekijk bijlage 774585 Bekijk bijlage 774586
Voor kerst wordt het deze van h&m met een ballerina eronder. Bekijk bijlage 774591 Voor nieuwjaar niets speciaals daar blijven we onder ons 3 thuis.
Ik heb eerste en kerstdiner bij de ouderen. Ik ben daar vrijwilliger en ga dan helpen, voor mensen die geen familie hebben om bij aan te schuiven. Daar is het is het altijd bloedheet dus niet een te warm jurkje https://action.com/hostedassets/CMSArticleImages/56/24/3202243_8719956110030-112_01.png?width=1368&quality=75 Op 2de kerstdag komt familie en ben je toch druk heen en weer lopen dus hoeft niet een hele warme jurk te zijn.