Dag dames, In een groot grijs verleden heb ik een aantal keren een kledingruilavond met vriendinnen gehouden. Dit was ontzettend gezellig en daarnaast kon ik mijn goed uitziende kleding die ik niet meer droeg ruilen tegen kleding die vriendinnen niet meer droegen. Ook ruilden we sieraden. Helaas is de groep uit elkaar gevallen. Nu vroeg ik me af of er ook een kledingruilbeurs voor volwassenen bestaat of dat er meiden zijn die het leuk zouden vinden om zoiets te organiseren.
Ik weet niet of het bestaat maar het lijkt wel leuk Ik heb in ieder geval genoeg om een hele avond mee te vullen
Nog meer interesse?? Wellicht wel weten wat voor maten we hebben, of gewoon gaan voor een leuke avond en we zien wel?
Wie heeft er concrete interesse in een kledingruilavond in de provincie Groningen? Mol81 Marnat Vul maar aan!
Mol@ Had ik al ja gezegd ik heb alleen nog niet zo heel veel te ruilen gok ik. Heb al een boel weg gedaan in de goudgoed zakken . Maar mis dat de winter koffer nog verrassingen heeft . Waar gaan we het houden dan! bij waar en hoe !
dat is zo te zien ook wat meer bij jou in de buurt Ik heb al heel wat van dit soort avondjes gehad, lol gegarandeerd en vaak ook hele leuke nieuwe kleren!
Niet meer meiden die een leuke avond willen en dan ook nog eens met nieuwe kleren weer naar huis. hihi .
Ik heb er as vrijdag weer één..meestal 2x per jaar. Dan zijn we bij iemand rond 18 uur met hapjes en nemen tafels en kledingrekken mee omdat we altijd verschrikkelijk veel hebben. Ook schoenen, laarzen, tassen, sierraden etc.. Kan er dan weer écht even tegenaan hoor! Neem altijd net zoveel weer mee terug van de andere meiden.