Nuchter bloedprikken hoefde ik ook nooit geloof ik. Idd fijn dat je man even meegaat. Je kunt al heel vroeg volgens mij 8 uur toch ofzo? Zal ik meteen gaan ben je eerder klaar en kun je wat eten. Fijn siertje dat je zo snel terecht kunt bij fysio! Grrrrr chloĆ« net een vieze poepbroek!!! En nee niet in de luier maar onderbroek dus alles is vies. Bleh! Onderbroek maar weggegooid... net nieuw maar zooo vies! Ik word dan gewoon boos op dr want ze vertikt het om te zeggen.... komt het ook weer goed vraag ik me steeds af. Ik weet ze heeft nog tijd zat maar ik begrijp het niet want ze was eerst gewoon zindelijk. Snachts gaat wel gewoon goed.... ohoh net zolder leeggehaald. Al het speelgoed uitgezocht. Eind januari ga ik naar een rommelmarkt. En ik heb al heel veel spul dat mee kan 😅 meeste babyspul idd anouk ik heb er ook moeite mee. Ik heb ook niet alles weggedaan. Sommige dingen bewaar ik. Hopelijk raak ik meeste wel kwijt anders moet alles weer mee naar huis hihi
Dat nuchter bloedprikken kende ik dus ook niet, maar blijkbaar willen ze nu al glucose meten? Vorige keer was het iig niet nodig, dus weet niet zo goed waarom nu wel... Je kunt hier vanaf 7.30 uur terecht, maar ze zeggen erbij dat het voor 9 uur altijd heel druk is en er snel een lange wachttijd ontstaat, dus weet nog niet of ik dan vroeg wil of dat ik 's ochtends rustiger aan doe... @anouk en maggie, lijkt mij ook best moeilijk om dat uit te zoeken en weg te doen! Gelukkig is dat hier nog niet aan de orde... En ik denk dat ik het nog wel iets langer bewaar, misschien dat we zelfs nog gaan nadenken over een 3e...
@nmv: ik zou zo vroeg mogelijk gaan en dan een ontbijtje mee in je tas. Zodra je klaar bent, kan je dan gelijk eten . Apart dat ze nu gelijk je glucose ook wilt meten . Was bij Femke pas later in de zwangerschap dat ze dat wilde doen, gelukkig was alles goed.
Vorige zwangerschap helemaal niet voor hoeven te prikken! Daarom vind ik het raar dat het nu wel moet... Maar goed, volgens mij val ik nu in herhaling!
Anouk sorry weer even een vraagje 😁 hoe gaat de opvang bij jullie om met zindelijk? Bij ons doen ze niet aan belonen dmv stickers vind ik best irritant want dat helpt wel bij haar. Vanmiddag weer even kaarten gemaakt met daaraan een beloning hopelijk helpt dat ze vindt het in ieder geval bere interessant.Ik merk ook dat ze het potje fijner vindt. Dat kan ze ook makkelijker zelf. Dus die staat nu maar in de gang (wc staat vol met is niet zo groot namelijk hihi)
Wat goed teske dat je geen slaapddiensten meer hoeft. Hier ook niet nuchter prikken bij Lenthe en vreemd genoeg bij Wess wel??? Maggie, hier hebben ze idd wel een stikker systeem op het kdv. Gaat erg goed. Ze geeft het goed aan maar heeft ook wel ongelukjes hoor. Dat ze tussen de bril door plast of zo. En vandaag plaste ze ineens uit het niets in haar broekje. Ach komt wel. Ze heeft nog een jaartje voordat ze naar school gaat toch en dan is ze echt zindelijk dat weet ik zeker. Ik heb mijn haar afgeknipt vanmiddag . Het was een hele stap, ik heb het namelijk al 10 jaar super lang. Maar het werd door de twee zwangerschappen zo dun (en grijs ) dat het tijd werd. Heb het gelijk maar laten kleuren. Vlecht gaat richting stichting haarwensen.
Ja. Zag mezelf nog niet tot 23.00 werken. Dat is de officiele werktijd en dan natuurlijk ook nog altijd eem heel groot risico dat een van de pubers niet gaat slapen. En ik maar boven de wc hangen. Hahah het huis wordt vanzelf afgebroken! En ik merk dat zitten sowieso alweer zwaar wordt. Na een dag ambulant werken heb ik uitstralingspijn naar mijn linkerbeen. Dus dat is ook wel vervelend. Goede nachtrust in mn eigen bed lijkt dus wel belangrijk. Anouk, wat een goede stichting. Em het staat je wel heel erg gaaf. Siertje ben benieuwd naar de bekkentherapeut. Kijk het zelf voor nu nog even aan met mn eigen fysio. En anders ook een afsprssk maken. Ik heb op t moment juist of eigenlijk is het nooit helemaal weg geweest, pijn aan mn stuitje. Vorige keer kwam pas aan het einde van de zwangerschap mn schaambot. Dus benieuwd hoe het nu gaat. Tot hoelang heb jij met Femke kunnen werken? Toen heb je toch ook thuis gezeten met bi? Of verwar ik je nu met iemand anders?
@teske: ik ben met 29 weken in de ziektewet gegaan toen ik zwanger was van Femke . Hoop nu, dmv de bekkenfysio, dat ik wat langer door kan werken. Vandaag ging het goed met m'n rug, maar m'n schaambeen is echt bizar pijnlijk. Herken dat helemaal niet van Femke. Tien zat het voornamelijk in m'n linker bil zeg maar. Als ik stil had gestaan en weer wilden gaan lopen, kon ik m'n been niet goed mee krijgen en als ik stil stond en op m'n rechterbeen stond, kon ik met heel veel moeite weer op m'n linker been. (Hoop dat ik duidelijk ben hahahah!). Maar goed, gaan het meemaken morgen. Ben bang dat ik m'n bekenband weer uit de kast moet trekken .
29 weken is hier een droom. Ik zat al 5 weken eerder thuis. Hoop nu wel wat langer te werken. Maar ben er bang voor!
Balen he teske! Ik heb het gehaald. Ben benieuwd wat ze gaan zeggen. Best vroeg hahahah! Maar zag op de site dat ze van 7:00 tot 22:00 open zijn, 5 dagen in de week !
Woow dat zijn lange dagen zeg!! Ben benieuwd hoe het was siertje en wat ze voor je kunnen doen?! Vandaag werken of lekker vrij?
Nou, bekken is idd instabiel. Mag niet meer (zwaar) tillen en rust nemen als ik pijn heb. Dus die kruk die in de winkel komt is echt super! Heb ook oefeningen mee gekregen en elke week bij haar langs om het te monitoren. Nu, helaas, weer op naar m'n werk. Morgen en zaterdag lekker vrij .
Oh balen siertje. Dat is al best vroeg in de zwangerschap! Hopelijk helpen de oefeningen en kun je genoeg rust momentjes pakken in de winkel. En collega's lekker zwaar laten tillen.
Nou, is vandaag echt naatje... Heb zo veel pijn... Ga eerder naar huis en plat want dit is niet lekker. Van het weekend ook m'n bekkenband opsnorren en kijken of dat dit wat verlichting gaat geven. Was zo blij dat ik van die pijn in m'n knie af was, begint het gezeik weer van voren af aan . Wil ook echt m'n baan niet kwijt, maar dit kindje in gevaar, of mijn eigen gezondheid, brengen is natuurlijk ook geen optie .
Hopelijk helpt dat voldoende siertje! Kun je dat ook een beetje verdelen over de week? Zodat je tussendoor rust kunt pakken?