Na de fles waren de kids in dromenland gelukkig dus nog een half uurtje geslapen gelukkig! Wanneer heb je de operatie siertje? Ik zag de foto met de krukken op fb dus zal niet lang meer duren denk ik?
Maggie fijn zeg dat je nog even hebt kunnen slapen. Hier voel ik me een beetje verkouden/grieperig. Vanavond een jaar geleden om 20.00 begonnen bij mij de eerste weeën. Siertje hoe is het met je knie? Wanneer is de operatie? Anouk leuke kaart zeg!!
Apart he teske. Alsof je het weer helemaal opnieuw gaat beleven. Gaap maggie. Hoop dat je vannacht bij kunt slapen. Siertje. Zal fijn voor je zijn als het allemaal voorbij is met je knie.
Heel appart. Bijna net zo spannend als vorig jaar. Met het verschil dat ik vorig jaar dacht dat het nog heel erg lang ging duren en niet wist wanneer het zou starten, maar er door alles wel klaar mee was! Net alle spullem voor taart gehaald. Het wordt een suikervrije kwarktaart. Ben benieuwd.
Maandag word ik geopereerd... Na vandaag nog 3 dagen werken en dan ben ik er hopelijk voor altijd vanaf... Ben klaar met de pijn. Nu op naar huis en lekker chillen Fijne avond!! @teske: ik bedacht me gister presies het zelfde!!!
Jaaa. Hahah zal dit ook weer een slapeloze nacht worden! Zo bijzonder. Echt een hoofdstuk dat je bewust afsluit ofzo. Van zwanger naar baby was zo ineens. En nu van baby naar dreumes heb je echt de tijd om bij stil te staan.
Maar hoelaat was Thijn geboren? En je zit vast te denken mhhh wat was ik nu aan het doen Waarschijnlijk ku je over 5 jaar nog precies vertellen hoe het een jaar geleden ging de bevalling. Tja en dan is hij idd ineens dreumes!!!!
Bijzonder he? Ik weer het nog van uur tot uur! Hahaha!! Slaap lekker teske en morgen ben je niet alleen mama, maar mama van een dreumes!!! Zo raar idd dat je er nu zo naar toe leeft en je weet wat er gaat gebeuren en het bewust mee maakt! Dat was een jaar geleden wel anders
Ook nog even een "trotse mama" berichtje . Femke klapt in d'r handjes 😍!!! Vind het zo schattig om te zien . Zijn al een paar weken het liedje klap eens in je handjes aan het zingen en nu deed ze het klappen hihihi! Nou, dat was het, slaap lekker allemaal!!
Hiep hiep hoera! Van harte gefeliciteerd met Thijn! Het kaartje is onderweg maar komt waarschijnlijk pas morgen, heb hem te laat op de bus gedaan Fijne dag gewenst! X
Er is er een jarig hoera hoera!!!! Dat kun je wel zien, dat is Thijn!!!! Hele fijne dag vandaag teske .
Dank je lieve meiden. Inderdaad heel erg bijzonder! Maar ook heel erg leuk. Siertje, zo leuk hè in de handjes klappen!!! Ik spring uit bed. Heb om 08.30 afspraak voor fitness, het gaat echt gebeuren. Onder begeleiding van fysio.
Jeeeeeejj!!!! Veel plezier dan maar bij de fysio . Hopelijk ben je snel weer de oude en kan he op voor nummer twee hahahah!
Dank je allemaal!!! Wij hebben een fijnr dag gehad. Alleen ben kapot van het half uurtje sporten vannochtend. Gister rond deze tijd waren we net twee uurtjes ouders. Mooie dag geweest.
Ik wilde wat foto's posten van Thijn zn eerste verjaardag. Helaas niet gelukt. Hij wil niet laden. Terwijl ik toch genoeg ruimte heb. Anyway mss binnenkort achter de pc. Hoe is het bij jullie?