Absoluut beneden, 55m2 voor woonkamer en keuken zou ik persoonlijk te klein vinden. Maar ik vind een woonkeuken dan ook erg belangrijk.
Aparte keuken lijkt me super, maar niet op een andere verdieping. Ik zou dan eerder beneden een fijne tuinkamer maken met een waterkoker en koelkastje, en boven bij de woonkamer de keuken. Voor potentiele kopers van die tuinkamer dan bv ook een kantoor worden.
Is maar net wat je wensen zijn natuurlijk, maar voor ons zou dit persoonlijk te klein zijn. Wij hebben nu een woonkamer van 40m2 inclusief keuken en zoeken een woning met beneden ongeveer dubbele grote.
Ik woon zelf in een drive in woning. Maar dat de keuken boven bij de woonkamer zit, was voor mij een must. Beneden hebben we daardoor de ruimte voor een waskamer en een studeerkamer. Moet wel zeggen dat onze tuin zowel beneden is als op de eerste verdieping.
Wij hebben dan een vergelijkbare woning. Ook een u-vormige woonkamer en de keuken beneden. In de woonkamer een koelkastje, waterkoker, kraan etc. Ik vind een ruime woonkeuken en ruime woonkamer heerlijk.
Wij hebben op de bovenste verdieping een apart kamertje als wasruimte. Daar zitten ook de aansluitingen voor wasmachine en droger.
Als jullie zeker weten dat jullie willen verhuizen wanneer de drive in woning genoeg opbrengt om geen restschuld over te houden, zou ik nu al een makelaar vragen langs te komen. Hij/zij kent de locale markt en kan je goede tips geven. En dan zou ik ook zeker niet voor de duurdere verbouwing naar je eigen smaak gaan, want de kans dat dit een enorme meerwaarde oplevert ten opzichte van een standaard afwerking is minimaal. Meestal krijg je het geld daar niet voor terug. Hebben jullie nu geen keuken? Is het geen optie de verbouwing nu te beëindigen zo snel mogelijk af te ronden met het minimale en dan het huis te verkopen? Ook dat zou ik echt even met een makelaar doornemen. Zonde als jullie er nog 1000en euro's in steken, mocht dat voor de verkoop niet nodig zijn.
Hoe heb jij de kraan in je woonkamer gedaan? Gewoon een gootsteen in zicht of ook in een 'kast' verwerkt?
Nee de keuken is al weg gedaan. Verbouwing nu beëindigen is geen optie. De toiletten, badkamer en keuken zijn casco nu. De stukadoor is net klaar,1 maart komen ze de badkamer en toiletten tegelen en 15 maart komen ze de keuken plaatsen. Dan doen wij alleen nog alles wit verven en een vloertje met hoge plinten leggen en klaar. Dan ziet het er netjes uit voor verkoop. Wij willen de woning dan eerst laten taxeren en aan de hand daarvan te koop zetten.
Ik zou voor de keuken beneden kiezen, maar dat komt ook omdat wij zomers veel buiten zijn. De gedachten om elke keer alles van boven naar beneden te moeten slepen elke keer dat wij buiten willen eten/drinken/bbq etc. Pffffff Misschien boven een klein blokje met kraan, koffiezetapparaat en een koelkastje voor drinken.
Ik heb ooit de keuken op een andere verdieping gehad en vond dat zo irritant; continue op en neer lopen en je staat met koken bijna altijd in je uppie. Niet handig en niet gezellig dus.
Wij hebben in een drive-in gewoond met de keuken beneden. 1woord: vreselijk! Het is wel een ruime keuken, maar dat heen en weer lopen was echt irritant. Als de 1 naar beneden ging dan zei de ander: neem maar alvast wat drinken mee voor straks. Anders bleef je lopen. We zijn nu heeeel blij met een normaal huis. Vooral nu we kinderen hebben.
In een kast verwerkt. Daar staat ook de waterkoker, koelkastje, glazen etc in. Wil dat niet zo in het zicht hebben.
Als je er zelf gaat wonen, zou ik zeggen "doe wat je eigen voorkeur heeft," maar als je het huis toch gaat verkopen zou ik de keuken op dezelfde verdieping als de woonkamer doen. Ik denk dat je daarmee een veel grotere doelgroep op de huizenmarkt aanspreekt.
Je kan beter eerst de makelaar laten komen... die weet nl Precies hoe je het het beste aan kan pakken voor verkoop Ook waar en hoe jr je keuken het beste kan doen
Als ik er zelf zou wonen zou ik boven de keuken willen en beneden een bijkeuken. Maar als ik het zou verkopen zou ik informatie inwinnen bij een makelaar.
Maar kan ik dat dan gewoon telefonisch al vragen aan een makelaar of hoe werkt dat precies met enkel zo'n vraag? Ik wil niet meteen aan 1 makelaar vast zitten omdat ik alleen advies wil over waar de keuken het best geplaatst kan worden.
mijn ouders hadden vroeger een dijkwoning met beneden aan de tuin een grote woonkeuken En boven aan de dijkkant de woonkamer. En geloof me dat was zo vervelend voor elk glas drinken en wat lekkers weer naar beneden. Ik zou dus zeker boven kiezen!
Bij de keuken. Het lijkt mij geen doen de woonkamer en keuken apart. Ik zou daar op afknappen. Je weet bij een drive inn hoe de indeling is.