Wij hebben een plaatselijke keukenzaak bezocht. We zijn wel 6x teruggeweest om toch iets te wijzigen en werden keer op keer Door dezelfde man (eigenaar van het bedrijf) geholpen. Heel vriendelijk, geduldig en meedenkend. Onze keuken Is best ruim, heeft speciaal op maat gemaakte kasten en wat luxe dingen zoals een quooker en We waren 10000 kwijt. Ik heb dat absoluut over voor een goede keuken met goede service en het geeft me een goed gevoel dat ik een plaatselijke ondernemer op deze manier kan steunen ipv zo'n groot bedrijf. De eigenaar heeft hem trouwens ook zelf ingemeten en samen met zijn zoon geplaatst.
Is goed hoor, mag je wel gebruiken en ook een pb-tje sturen, als je nog een duidelijkere foto van de koof nodig hebt of wat wilt weten.
Nog even een kleine tip voor als je een keuken besteld, nooit vooraf het hele bedrag betalen! (ja ik was ooit een leek en kon dus máánden op mijn reeds betaalde keuken wachten). Ik denk alleen dat dit bij Ikea niet kan, maar dat is niet een zaak waarvan ik zeg 'die gaan je laten zitten'.
Onze keuken komt van de Keukenmaxx in Barendrecht. Wij zijn zeer tevreden. Het allerfijnste vond ik nog wel dat de plaatsing in 1 x goed ging , daar hoor je altijd zoveel ellende over.