Wat vervelend voor je zeg die tong. Lijkt me erg lastig. oo jij mag al snel zeg. Ja ik heb er ook weer zin in. Nou hopen dat het de laatste keer is
Spannend meiden dat de nieuwe poging er weer aan zit te komen!!!!! Dan gaan we weer hard duimen draaien!!!!!
Nee Emmy alleen de cb. Zoals ik al schreef ik heb nu alle keren behalve 1 x niet ( de 1e keer was dat) een smiley gehad op dag 12 en op dag 13 geinsemineerd, dus het zou raar lopen als ik nu later mijn smiley had. Ik wil alleen het liefst op de dag van de smiley worden geinsemineerd dus dat zou betekenen dat ik morgen al moet mailen maar ik wil wel eerst de test morgen ochtend zien, om mijn kans in te schatten. Jullie snappen dat ik na de vorige x niet opnieuw te vroeg wil gaan
Ik begrijp je heel goed. En denk dat je vooral je eigen gevoel moet volgen. Ik heb alleen de laatste x geen smiley gehad en wel zwanger... Dus hoop dat je je daar niet blind op staart zeg maar. Gun het je zo!!
Das lief Emmy, ik gun het mezelf en Jennifer ook zo erg, pfff de dag dat ik 2 streepjes zie staan ga ik volledig uit mijn dak haha. Nee ik heb mijn temp lijsten uitgebreid bekeken en denk echt dat ik op dag 12 goed zit, maar het blijft super spannend weer. Blijft rot dat je het zelf allemaal maar moet beslissen en de testen moet interpreteren. Ik ben benieuwd morgen ochtend
Klinkt zeker als os je met dag 12 helemaal goed zit!!! Ja die 2 streepjes zijn echt zo geweldig! Stel dat je blijft zoeken mbt tot je eisprong, kun je altijd in overleg je eicellen op laten meten vlak voor je eisprong om te zie wanneer deze zal springen. Zullen ze niet zomaar doen maar toch. Maarrrr gaat niet nodig zijn. Volgende x gewoon lekker zwanger!
Het Jennifer, ietsjes donkerder dan gistere vanochtend vroeg, ik ga nu opstaan heb nog een kleun uurtje om te beslissen. Word vast weer een onmogelijker keus😝😝ik laat het jullie weten wat ik heb gedaan wel of niet🙈🙈
Jeetje, het begint weer spannend te worden Eza! Ik ben benieuwd wat je gaat doen! Ik heb net 7! Buisjes bloed af laten nemen voor de combinatietest 😳 voel me goed dus nu gewoon weer onderweg naar mijn werk
Wauw 7 buisjes moesten jullie met 8, 5 week niet bloed laten prikken op hiv , hb, schildklier en dat soort ik wel en dat waren ook 6 buisjes
Bizar dat jullie zoveel buisjes moeten laten prikken. Bij mij waren het er 2 of 3. Zullen die veel groter zijn geweest? Ook bij de VK maar 3. Eza wat spannend... doen wat goed voelt. En kun je het niet nu melden en als t morgen dan toch niet goed is een dag later doen? Snap je? Dat je met hen belt oid om het te bespreken? Succes meis!
Ow eza spannend ben benieuwd wat je keuze is geweest! Wat een bloed allemaal haha ik heb nog niks hoeven doen maar heb volgende week pas intake bij vk dis wellicht dan?
Ja meissies idd dan zal je bloed moeten prikken , ik weet of ik het al gevraagd heb aan je maar doen jullie de combinatie test? Ik had trouwens tijdschriften mee gekregen van de vk en daar stond verhaal in wat mij best deed schrikken een stel deed de combinatie test en had kans op 1:3000 dat ik vet weinig kans bijna geen toen beviel die vrouw en had het kindje dus down syndroom , het is een kans berekening en dus geen zekerheid blijkt wel dit deed mij echt schrikken dan denk je jeetje het zal je maar overkomen !!
Dit geprik bij mij waren deels de standaard bloed testen voor zwangere vrouwen en deels voor de combinatietest. En voor de combinatietest moet je in de 10e week prikken dus de vk zei dat we dan alles in een keer konden doen. Hoeven we er niet op terug te komen. En Eza? Ik ben benieuwd!
Wauw emmy jij bent al weer bijna op de helft gaat zo hard en lyah ben jij deze week nog misselijk ? Ik wad vanmorgen zo missselijk dat ik bijna moest overgeven nooit last van gehad miss alleen vandaag laten we dat maar hopen eten gaat bij mij moeizaam niets smaakt lekker behalve taart rssr maar waar maar ja daar komen we ook wel weer overheen, eza ging jij morgen naar het amc of wacht je een dagje ohh meiden ik hoop zo dat het volgende week allemaal goed is !! Kan niet wachten hopelijk een goeie echo
Hoi meiden, ik heb me aangemeld voor morgen, ik moet om 16 uur! Als ik morgen geen smiley heb maar donderdag pas, dan zit ik nog steeds goed, jullie moeten maar heel hard duimen! De afgelopen 3 x had ik de smiley ook op dag 12 en dat is morgen, we zullen het zien en anders heb ik pech.