Wat spannend peetje! Maar indd veter voor je eisprong dan erna! Dus morgen gaat het weer gebeuren. Ik hoop dat je temp nog even laag blijft en zaterdag of zondag pas omhoog gaat dan zit je goed qua timing!
Ik hoop het ook ik vind het zo moeilijk timen omdat de ovulatie testen bij mij eigenlijk weinig zeggen ze worden wel donkerder maar niet knal ik ben zo blij dat ik er bij temperatuur deze ronde dat voelt goed toch wat mee houvast maar wel bang dat mn temp morgen hoog is maar dan zit ik toch nog wel goed of ben ik dan echt te laat?
Als hij morgen omhoog gaat dan heb je vandaag je eisprong. Een eicel leeft 12 uur maximaal... Dus we gaan met zn alleen duimen dat je temp morgen nog lekker laag is. Hoe laat mag je?
Nee helaas je Jennifer ik moet smiddags om 15:15 en jij ? Hopelijk voor jou ook goed nieuws dat alles schoon is
Oo dat is wel een heel stuk eerder. hoe doen jullie dat eigenlijk als jullie moeten werken en naar het amc moeten?? Bij onze zoon was het zo dat je bij positieve test smorgens moest bellen en gelijk die dag ook moest komen en de dag daarna weer. Werd je dus twee dagen geinsemineerd. Ik heb toen wel eens een vreselijke smoes op mijn werk opgehangen zodat ik eerder naar huis kon voor inseminatie.
Waarom ineens om 12.10 peetje? Wel fijn als dan vandaag je eisprong blijkt te zijn. Maar morgen of over morgen zou nog beter zijn. Ik heb mijn kids tot 15.00 uur dus kan daarna altijd wel weg. En ik heb helaas vaak genoeg afspraken bij verschillende armen dus niemand kijkt raar op als ik weer eens naar het ziekenhuis ga. Bij mij eerste ronde hebben ze ook 2 keer geinsemineerd. Maar blijkt uit onderzoek dat het geen verhoogde kans geeft op zwangerschap toch?
Omdat ik mee doe aan die studie en daar staan andere tijden voor dus ze hadden me verkeerd in gepland
Ik twijfel of ik morgen al een testje zal wagen. 9 dpo dan... Zou wel vroeg zijn, maar lees bij sommigen dat ze al wat zien. Maarja stel dat het zo zou mogen zijn kan het ook nog zo makkelijk mis gaan... Haha wat zouden jullie doen?
hahah dat vraag je aan ons emmy.......testen natuurlijk! Ja het kan fout gaan maar ook hardstikke goed gaan. idd er wordt niet meer 2 x geinsemineerd omdat studie zegt dat het niet de kans op een zwangerschap vergroot
Hahaha dan ga ik zo misschien wel even een testje halen. Heb niet eens wat in huis. Welke zal ik nemen? Kruidvat? Of bestellen van sensitest? Die gevoelige?
Hallo dames jullie ook allemaal een brief ontvangen van het Amc . Dat de kosten. Van Kid iui ivf en icsi met donorsperma Per cyclus word gerekend en niet meer per 6 of 3 !! Nu voor Kid 100 per cyclus en iui ivf en icsi 200 per cyclus Veel duurder dus !!