Jeetje Emmy, ik kan me voorstellen dat je geschrokken was, gelukkig ben je nu wat rustiger. Ik sluit me aan bij de andere meiden, je bent nu een stuk beter doorbloed daar beneden. Superspannend Jennifer! Wat zou het fijn zijn als je nu al zwanger bent he? Ik ga straks ronde 4 in. Voor het eerst met een nieuwe donor, misschien heeft die meer succes
Bij ons was het wisselen van de donor een perfecte match. van onze zoon was Ik met de nieuwe donor in 1 keer zwanger en van deze pogingen was Ik de afgelopen keer ook in 1 x zwanger dus wie weet hihi. Gun het jullie allemaal zo enorm!
Vanmorgen bij het afvegen wat rood bloedverlies. Het loopt er niet uit, maar was alleen door het afvegen. Heb de verloskundige gebeld. Zij geeft aan dat ik me nog geen zorgen moet maken, dat dit veel vaker gebeurt aan het begin van de zwangerschap. Zodra het er echt uit gaat lopen en ik maandverband nodig ga hebben zoals bij een menstruatie (of erger) is het reden voor bezorgdheid. Ik heb zelf nog wel een goed gevoel erover, maar vind het wel echt heel vervelend spannend zo. Het liefst kruip ik in een grot en kruip ik er over 6 weken weer uit als de spannende periode voorbij is. Ik heb ook geen krampen. Dus ik dacht, als er indd een adertje beetje gevoelig is, dan is die gaan 'bloeden' dat heeft zich even verzameld terwijl ik sliep en toen ik vanmorgen naar de wc ging is dat rustig naar mijn wc papiertje gelopen. Was ook echt niet veel. Maar toch, ik zie het liever niet! Lekker om het hier even weg te kunnen schrijven... Maarrrr hoe is het met de anderen hier? Al positieve ovulatietesten?! En jennifer hoeveel DPO zit je nu?
Lieve meiden, ik heb net positief getest op de ovulatiestick, en ik ging met net aanmelden maar daar staat nog steeds we insemineren niet op zondag, nu ben ik bang dat ik deze maand pech heb Emmy of Peetje had een van jullie niet geantwoord dat ze het alle dagen doen en dus geen zorgen hoop snel wat van jullie te horen en ook van het AMC of het nou wel of niet kan morgen.
Dat klinkt allemaal goed! Ik hoop dat de nieuwe donor voor mij ook zo succesvol uitpakt. Wie weet is het wel een betere match
Eza, wat eenmooie test zeg! Volgens mij moeten ze de website nog aanpassen. Er staat ook nog op dat je je positieve test voor 10 uur aan moet geven in plaats van 11. Ik weet in ieder geval zeker dat xe verpleegkundige tegen mij heeft gezegd dat ze ook op zondag insemineren. Emmy, dat was dus weer schrikken voor jou vanmorgen. Vertrouw maar op de vk hoor. Wat er met jou gebeurd is heel normaal, het is gewoon een zwangerschapskwaal. En mocht je je zorgen maken meteen de vk bellen om je gerust te stellen.
Ze insemineren zeker weten ook op zondag. En het moet indd voor 11.00 uur gemeld worden. Goeie test Eza! Veel succes morgen!! Ik heb net nog even mijn allerlaatste zw test gedaan (kleurde meteen!!), haha niet dat dat veel zegt mocht het toch misgaan. Maar het is in ieder geval fijn om te zien dat de HCG gewoon in volle glorie aanwezig is. Het is gewoon a relaxt dit gevoel. Ik wil zekerheid. Maarja als er 1 ding niet hoort bij zwanger worden en zijn is dat zekerheid. Dus ik leg me er maar bij neer.... Voorlopig vertrouw ik maar op mijn positieve gevoel, en kruip ik lekker in het zonnetje
Ik hoop het ook, ben helemaal in de stress, hopelijk reageert het AMC snel met een tijdstip dan weet ik het zeker. Emmy wat spannend voor je allemaal, ieder lijf is natuurlijk anders maar mijn beste vriendin heeft zowel aan het begin ( zelfs 2 hele erge bloedingen gehad, meer dan maandverband) en haar zoontje is nu 2.5 maanden oud. Het is makkelijk gezegd nog geen zorgen maar snap dat het zo eng is allemaal, wij leven in ieder geval met je mee. Jennifer ik duim voor je en Peetje heb je je naam verandert? Of heb ik wat gemist ik zie ook mijn foto van net niet dus wie weet is mijn computer in de war
Ohh wat vervelend je maakt je toch zorgen onbewust maar komt wel goed meid, eza mooie clear blue alleen jou ovulatiestick is vrij licht , hier nog menstruatie wel een beetje buikpijn dus laat die rooie heks nu maar komen
Tnx Eza, dat soort verhalen doen mij goed. Ik denk dat ik me ook echt nog geen zorgen maak. Maar vind het wel spannend. Het moet niet meer worden zeg maar... Hoop ook dat je snel reactie krijgt van AMC, maar morgen insemineren ze echt!
Komt denk ik door de flits, deze is 1 min later in de badkamer gemaakt Gelukkig voor jullie snelle antwoord, ik ben gerustgesteld, ben benieuwd naar het tijdstip morgen
Vorige periode had ik het idee dat ik op zondag eisprong had dus voor mijn gevoel dag te laat geïnsemineerd (op maandag) nu eigenlijk precies dezelfde situatie (heb enorme regelmatige cyclus) dus vandaag licht positief en dus toch maar aangemeld!! Misschien toch een dag te vroeg maar hier voelen we ons allebei goed bij!!! Spannend!! Benieuwd Hoelaat jij mag Eva!
Ik bedoelde natuurlijk eza (stomme auto correct😉 ja ons en vooral mijn gevoel zegt dat ik goed zit dus afwachten maar😉
Het wat goed meissie . Ja wie weet komen we elkaar tegen haha. Ik heb het idee dat ik te laat ben, ondanks mijn positieve test en dat ik beter gisteren had kunnen bellen, helaas kunnen we niet van binnen kijken en zullen we af moeten wachten.
O wat spannend meiden! ! Morgen inseminatie en daarna de heerlijke wacht weken. emmy hoe gaat het nu? Na vanmorgen nog bloed gespot? Ik weet heel goed Hoe je je voelt. Goed van je dat je de verloskundige gebeld. Het is vast en zeker een onschuldig adertje. Peetje is die rode heks al geariveerd??