Wanneer ongesteld na cryo tp?

Discussie in 'Vruchtbaarheidsbehandelingen' gestart door Elin26, 19 jan 2010.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Elin26

    Elin26 Fanatiek lid

    3 dec 2007
    1.306
    0
    0
    Twente
    Hey meiden,

    Even een vraagje. Wanneer zijn jullie ongesteld geworden na een cryo tp. Ik heb nu twee verse tp gehad en de eerste x werd ik ong. 12 dagen er na ongesteld en de tweede x ong 8 dagen na tp.
    Is een cryo tp qua timing gelijk aan een verse tp? Of is het zo dat je na een cryo nog eerder ongesteld word? (vind 8 dagen er na al behoorlijk vroeg)
    Alvast bedankt voor jullie antwoorden!
     
  2. Jippie

    Jippie VIP lid

    3 feb 2007
    11.784
    776
    113
    Volgens mij maakt het niet uit of je een vers embryootje terug hebt gekregen of een cryo. Het gaat om je luteale fase, dus je moet vanaf de eisprong/punctie tellen, 10-18 dagen later kun je ongesteld worden.

    Heel veel succes!
     
  3. Elin26

    Elin26 Fanatiek lid

    3 dec 2007
    1.306
    0
    0
    Twente
    Hey Jippie,

    Bedankt voor je antwoord. Zie nu net dat ik er helemaal niet bij heb gezet waarom ik dit vraag.
    Ik heb afgelopen vrijdag een tp gehad van een cryo. Maar heb nu heel iets bloedverlies. Vind dit zelf erg vroeg of reken ik nu verkeerd? Ik weet het echt niet meer, kan niet meer normaal denken en rekenen nu. Heb za. 9 jan. de pregnyl gezet.
     
  4. Jippie

    Jippie VIP lid

    3 feb 2007
    11.784
    776
    113
    Hoeveel dagen na de eisprong heb je de cryo teruggeplaatst gekregen? Het zou misschien ook een innesteling kunnen zijn.
     
  5. Elin26

    Elin26 Fanatiek lid

    3 dec 2007
    1.306
    0
    0
    Twente
    Hey Jippie,

    Heb za. 9 jan de pregnyl gezet. Er van uit gaan dat dan normaal maandag de punctie zou zijn geweest, zit ik vrijdag (toen is de cryo terug geplaatst) op dag vijf. Heb dan maandag voor dag één geteld.
     
  6. Jippie

    Jippie VIP lid

    3 feb 2007
    11.784
    776
    113
    In principe zou het dan nog geen menstruatie kunnen zijn, dat is wel erg vroeg. Heb je nog steeds bloedverlies of is het bij een beetje gebleven? De innesteling is wel ongeveer 5 dagen na de terugplaatsing. Spannend!
     
  7. alexandra80

    alexandra80 Fanatiek lid

    19 jan 2010
    1.973
    2
    38
    oosten van het land
    Spannend zeg!
    Het lijkt mij ook erg vroeg om al van een menstruatie te spreken. Hoop en duim voor je dat het van innesteling komt......daar van zeggen ze 3-5 dagen na de tp!
    Ik zelf werd 9dagen na de cryotp ongesteld. En na verse tp op dag 11.
     
  8. Elin26

    Elin26 Fanatiek lid

    3 dec 2007
    1.306
    0
    0
    Twente
    Lieve meiden,

    Sorry voor mijn late reactie, ik moest gisteravond werken dus kon niet eerder reageren. Vind het zelf ook wel ontzettend vroeg voor mijn menstruatie. Ik hoop ook dat het van de innesteling komt, maar het liefst zie ik helemaal geen bloed.
    Gisteravond toen ik thuis kwam gelijk naar de wc gegaan en toen was er helemaal geen bloedverlies. Vanmorgen was het heel iets bruin. Ik moet maar gewoon afwachten er zit helaas niks anders op. Ben vannacht wel een paar x op geweest. Had zo'n ontzettende hoofdpijn. Komt denk ik van de spanning. Dit is gelukkig nu wel over.
    Ik hou jullie op de hoogte!
     
  9. one of kind

    one of kind VIP lid

    14 feb 2006
    22.149
    278
    83
    Elin duim toch voor je hoor!!!!
     
  10. schattigkindje

    schattigkindje Bekend lid

    23 feb 2009
    566
    0
    0
    schoonheidsspecialiste
    amsterdam
    dames mag je met ivf zelf bepalen of je een embryo wil of 2??
     
  11. one of kind

    one of kind VIP lid

    14 feb 2006
    22.149
    278
    83
    bij ons niet , alleen bij de cryo mochten we kiezen.
     
  12. alexandra80

    alexandra80 Fanatiek lid

    19 jan 2010
    1.973
    2
    38
    oosten van het land
    schattig kindje
    Ons ziekenhuis hanteert eset protocol. Dat wil zeggen ben je onder de 36 krijg je bij topkwaliteit embryo's eentje teruggeplaatst en bij mindere kwaliteit twee.
    Bij een derde poging heb je wel inspraak over 1 of twee embryo's terugplaatsen
     
  13. Jippie

    Jippie VIP lid

    3 feb 2007
    11.784
    776
    113
    Schattigkindje Ons ziekenhuis hanteert ook het ESET-protocol. Eentje als er een topembryo bij zit, anders krijg je er twee teruggeplaatst. De derde behandeling mag je er sowieso twee terug, ongeacht de kwaliteit. En met cryo's mag je er ook altijd twee terug. Wij zijn onder behandeling bij het MCL/UMCG.

    Elin Hoe gaat het nu met je? Heb je nog bloedverlies gehad?
    Aan het einde van de week mag je testen? Succes!
     
  14. Elin26

    Elin26 Fanatiek lid

    3 dec 2007
    1.306
    0
    0
    Twente

    Hey Jippie,

    Lief dat je er naar vraagt! Heb al vanaf vrijdag geen bloedverlies meer gehad. Zou in mijn gewone cyclus vandaag of morgen ongesteld worden, dus vind het nu wel heel spannend!

    @ schattigkindje, wij mogen ook niet kiezen. Wij krijgen één embryo teruggeplaatst omdat wij onder de 36 zijn. Alleen bij slechte kwaliteit plaatsen ze er wel twee terug.
     
  15. Jippie

    Jippie VIP lid

    3 feb 2007
    11.784
    776
    113
    Spannend, ik ga voor je duimen!
     
  16. Elin26

    Elin26 Fanatiek lid

    3 dec 2007
    1.306
    0
    0
    Twente
    Dank je wel lieverd!
     
  17. alexandra80

    alexandra80 Fanatiek lid

    19 jan 2010
    1.973
    2
    38
    oosten van het land
    spannend Elin ik duim ook!
     
  18. Elin26

    Elin26 Fanatiek lid

    3 dec 2007
    1.306
    0
    0
    Twente
    Dank je wel! Erg lief! Al dat duimen heeft ook geholpen met het ontdooien, dus ik hoop dat het deze x ook helpt!;)
    Ik hou jullie op de hoogte!
     
  19. Miepie80

    Miepie80 VIP lid

    6 mei 2007
    8.101
    4
    0
    Elin, spannend! Ik gebruikte Utrogestan, werd 2 dagen na stoppen pas ongesteld (16 dagen na TP).
     
  20. hypo

    hypo Fanatiek lid

    28 okt 2008
    1.940
    0
    0
    Hallo dames!
    Ik wilde deze vraag ook stellen, alleen is het bij mij iets anders:
    Ik gebruikte bij de cryopoging progynova en utrogestan. Donderdag getest (15 dagen na tp), negatief helaas. Donderdag dus al geen utrogestan en progynova meer ingenomen. Wanneer kan ik dan mijn ongi verwachten? Iemand ervaring hiermee???
    xxx hypo
     

Deel Deze Pagina