mijn zoon wordt 4 dec 4 jaar...hij is dol op foto's maken met mijn gsm...nou zaten wij er aan te denken om hem de kidizoom twist op zijn verjaardag te geven...we vinden het alleen wel een hoop geld!...is er hier iemand die m heeft en kan diegene vertellen of het een succes is of zonde van het vele geld ? alvast bedankt!
Mijn dochter heeft em voor haar 3e verjaardag gekregen in september en is er helemaal weg van. Ze loopt continue foto's te maken. Je kunt je foto's allerlei grappige kadertjes geven, spelletjes spelen, liedjes luisteren. Ik vind em het geld dubbel en dwars waard!
Ons zoontje heeft een oude camera van ons gekregen. We hadden nog eentje liggen achterin de kast, nadat we zelf een nieuwe hadden gekocht. Natuurlijk niet hip met kadertjes, maar hij is wel handig al met de zoom, plaatjes kijken etc
mijn zoon heeft een kiddizoom, niet de twist. Maar hij heeft er heel veel plezier van Kan er goed mee omgaan en weet precies hoe alles werkt.