De titel zegt het al... Wie kan ons helpen om van de naam Tonny (meisjesnaam) een leuke/hippe variatie te bedenken? ...De roepnaam van onze meid wordt waarschijnlijk Sofie.
Ik houd van duidelijke vernoemingen, het moet echt herkenbaar zijn voor iedereen. Een naam waar toevallig 2 dezelfde letters in zitten, is voor mij geen vernoeming. Daarom hier namen met Toni of Tonni/y er in : Tonia Tonice Toniëlle - Tonnyelle Toniana - Toniane Tonina - Tonine Tonianna - Tonianne Antonice Antoniëlle Antoniënne Antonnique Antonise Antonisha
Antonia, Antoinette, Teuntje,... Heeft deze persoon nog een andere officiële naam of is het echt Tonny?
Dan zou ik voor Sophie Tonia of Sophie Antonia kiezen. Of Tonia Sophie, dat loopt wat lekkerder. Bij geboortenamen hoef je de roepnaam niet persé als eerste te zetten.