Sinds ik de hik voor het eerst gevoeld heb bij de kleine, voel ik het heel vaak. Soms zelfs meerdere keren per dag. Heel schattig ... maar is dat normaal?
Mijn Flip ook. Dat wordt alleen nog maar meer Ik word er soms zelfs moe van: net of je zelf de hik hebt!
Nee is geen probleem de hik. Mijn dochter had het ook vaak in de buik en was dus erg gulzig met het drinken van het vruchtwater. Die gulzigheid blijkt nog steeds buiten de buik...we hadden een goede melkdrinker en hebben een goede eter nu dus... Charlie
Die van mij heeft ook heel vaak je hik, vooral 's avonds. Ik hoop dat het dan idd een goede eter wordt, ben zelf altijd een ramp geweest met eten. Bij mijn pretecho zei die vrouw ook dat hij het goed aan de borst zou gaan doen, hij was zoveel aan het slikken en duimen. We gaan het zien.
Caitlin had het ook vaak in de buik en nu nog steeds. Heel schattig. Soms ook een beetje zielig want ze word er een beetje boos om soms haha.
oooo geweldig dat gevoel! Kan niet wachten tot ik dat ook weer voel (Maar dan moet ik nog heeeel wat weekjes geduld hebben!) Mijn zoontje had ook vaak de hik, wel zo'n 3 of 4 keer per dag! Is niet erg hoor!
Thanks ladies ik vind het ook enorm schattig, zo menselijk haha. Hahaha ja ik kijk dan ook echt uit naar het indalen (NOT)... sowieso is het al een onwijze wiebelaar en dan met de hik... Mijn zusje had vroeger ook de hik in de buik, heel vaak. Nu is het nogsteeds zo dat als ze lacht (echt dubbelligt) ze prompt de hik krijgt.
Kleintje van mij ook! Vroeg me al af of het normaal was, 3x op een dag... Maar gelukkig, jullie herkennen dit dus.
Hier ook 2 hikkers! Omdat er al een is ingedaald voelt het inderdaad niet fijn meer ... Gemiddeld hebben ze het samen zo'n 6 á 7 keer per dag!!!
Een tweeling met de hik, nog leuker, doen ze het ook wel eens tegelijk? Simultaan-hikken? Wel gezellig
haha Ze hebben gelukkig nog maar 1x samen de hik gehad! Maar ondanks dat het een naar gevoel gaf was het inderdaad erg schattig! Een groot hikfestijn daarbinnen..
Het voelt als kleine schokjes, ze zijn regelmatig en sneller dan dat je zelf zou hikken. Toen ik het voor het eerst voelde, dacht ik aan gewoon beweginkjes, maar daar was het te regelmatig voor. Bovendien voelde ik schopjes aan de andere kant van mijn buik (mijn kindje ligt meestal op de kop te spartelen, soms met de beentjes rechts, dan weer links). Het houdt mij mij meestal wel iets van 10-20 minuten aan. De schokjes voel ik met mijn hand ook het beste naar onder toe, lager dan ik de beentjes voel, wat logisch is gezien de hoofdligging.
ja, dat heeft mijn zoontje ook! In de buik al heel veel, maar als hij nu een lachbui heeft, kun je donderop zeggen dat hij de hik krijgt!!
Ergo: onze frummel lijkt op zijn/haar tante Hahaha. Het is ook al net zo'n draaikont als zij, als ik verhalen van mijn moeder hoor lijken die zwangerschappen best op elkaar. Hopelijk niet voor het stuitliggingsverhaal dat zij nog had, tot nu toe ligt Kriel braaf op de kop
elke dag heeft mijne minstens 3 keer de hik ik zei nog laatst tegen mijn moeder dat word een probleem straks ze gaat veel drinken dus krijgt ze veel plasluiers hihi echt een kleine zuiperd heb ik maar tis alleen maar schattig