oh oke. Ehm, nou het kwam mij vreemd over, anders dan dat ze normaal overkwam zeg maar. Ik hoop voor haar niet dat er wat is, maar het zag er vreemd uit, in mijn ogen dan.
Even terug gekeken, volgens mij was ze enorm zenuwachtig gewoon en niet op haar gemak. Haar manier van spreken vond ik gewoon normaal. Ze kwam op mij niet over alsof ze stijf stond van de drugs.
Nou zo was ze de avond ervoor op tv totaal niet. daarnaast hoef je van coke niet "stijf" te staan maar kun je wel wat neurotisch van worden en zenuwachtig. daarnaast vond ik haar opmerking over het huwelijk vrij gewaagd zonder gene voor iemand die een hele avond erg zenuwachtig is,kwam deze stelling er wel sterk uit
Die is al 30 jaar niet nerveus en onbeschaamd op tv hoor! Heb de show niet gezien, maar de tweets liegen er niet om! Ook op haar eigen twitter-foto van haar met Nicolette heeft ze van die coke-ogen die eruit puilen. Wierdo.
Nou wilde net zeggen, Goedele Liekens nerveus? Heb de aflevering niet gezien (geloof niet eens dat dat kan vanuit de UK) maar nerveus is zij nooit.
Viel mij niet op eigenlijk Heb het maar kort gezien ( vind het programma niet zoveel aan) maar ze kwam volgens mij wel normaal over. Misschien had ze er geen zin in en was ze moe. Probeerde ze haar ogen open te houden en niet in slaap te vallen.
Je was iig niet de enige: glamOrama : Nederland bezorgd om Goedele Liekens Vond het trouwens wel typische drug trekjes.