Puur uit nieuwsgierigheid welke na vinden jullie het leukst?! Skylar. Meghan. We zijn nog niet zwanger maar hebben beide een naam stipt op nummer 1.. Mijn zoontje heet Hayden. Iemand miss een suggestie?
Beide voor een meisje? Dan absoluut Megan (zou het zonder H doen) want bij Skylar denk ik aan een jongen.
Ik ken Skylar ook als een meisje! Sky als afkorting, ook best cute! Met Hayden is denk ik Megan toch leuker... Maar inderdaad zonder h Succes!
Met de H is een Welshe naam, en mijn vriend is half Welsh vandaar de h😉 En wik het ook niet als meegen uitspreken maar als meghen want anders klinkt het weer te veel als Hayden... klinkt een beetje verwarrend niet haha
Megan. Maar als het persé met 'h' moet dan kies ik voor Skylar/Sky. Allebei helemaal niet mijn type namen trouwens, dus vind het best moeilijk kiezen. Maar heb iets tegen overbodige letters, dus vandaar dat ik dan voor Skylar zou gaan.
Ik ben bevooroordeeld... Onze dochter heet namelijk Megan. 😂😁 Heel bewust zonder h, omdat het de uitspraak veranderd naar Mè-ghan of Mè-ghen. Wij vonden het zelf een beetje mehhhh (schaperig) worden als je met de è klank zou uitspreken. Mae-ghen zoals wij het uitspreken vonden we ook minder hard klinken. Maar over smaak valt niet te twisten uiteraard. Vind zelf Skylar voor een meisje ook te hard voor een meisje. Zou ook eerder een jongetje verwachten als de naam ergens op een lijstje zou staan. Ik heet zelf Floor en vond het vreselijk als mensen vroeger zeiden, ow Floor kan ook voor een jongen toch? Dus zou zelf nooit een naam kiezen waar bij ik twijfel of het een jongen of meisje is. Hopelijk snel een positieve test voor jullie en succes met namen kiezen!
Ik vind Meghan een mooiere naam, maar iets teveel lijken op Hayden denk ik....ik vind Skylar er beter bij klinken zeg maar
Mijn man wat ook helemaal gek op de naam Skylar. Ik vond m te apart megan stond bij mij heel hoog dus ik zou voor die gaan. Ook omdat deze makkelijker te schrijven is (anders moet ze altijd uitleggen hoe je de naam spelt)