Vraagjes R&R in praktijk

Discussion in 'Baby en dreumes' started by Mmm, Dec 18, 2009.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Mmm

    Mmm Actief lid

    Oct 21, 2006
    374
    0
    0
    Even een paar vraagjes hoe jullie Rust & Regelmaat in dit soort gevallen in de praktijk brengen. Gewoon uit nieuwsgierigheid om eens te kijken of er 'o ja, zo kan het natuurlijk ook'-dingen tussen zitten, want ik vind het soms nog best even googelen ;).

    * Zit met m'n oudste (2 jaar) bijvoorbeeld tussen de middag een boterham te eten als de jongste (2 maanden) aangeeft moe te zijn. M'n oudste ongezellig alleen z'n boterham laten eten, of de jongste laten wachten en dus eigenlijk te moe laten worden?

    * Zit na het voeden lekker met de jongste te spelen en hij geeft aan dat hij al moe is. Zelf spelen dus maar overslaan (en dus geen tijd om dingen te laten verwerken, volgens de verhalen)?

    * Als de jongste te vroeg voor z'n volgende voeding wakker wordt, de voeding vervroegen (snap ook wel dat tien minuten meer of minder er niet toe doet, maar bij drie kwartier bijvoorbeeld), of iets anders doen om te tijd op te 'vullen'?

    Ben heel benieuwd naar jullie 'methoden'!
     

Share This Page