En dit is precies de reden waarom wij niet alle vaccinaties laten geven aan onze kinderen, later vaccineren en alleen mono vaccins laten geven. Heel veel (ernstige) ziektes of zelfs sterfgevallen na vaccinaties worden afgedaan als " niet bewezen dat het door de vaccinatie komt" en daarmee is de kous af. Ik geloof zeker dat er veel ouders zijn die zich wel in de materie hebben verdiept en er toch voor kiezen om hun kind te laten vaccineren, maar hele volksstammen weten niet eens voor welke ziektes ze hun kinderen laten vaccineren en laten alles klakkeloos in hun kind spuiten.
Vind ik ook. Heb dit al eerder geschreven maar waar het om gaat voor mij is eerlijke voorlichting. Eerlijke cijfers zodat ouders een keuze hebben en weten wat ze in hun kind laten spuiten, en dat de bijwerkingen niet altijd mild en van voorbijgaande aard zijn. Ook al heeft het merendeel van de kinderen nergens last van! 250 gevallen van meningitis per jaar, staat in de BMR bijsluiter, zware epilepsie, overlijden...ook al zijn dit in verhouding dan misschien niet veel kinderen, ouders moeten wel weten dat het voorkomt, en als je de cijfers van het RIVM naast de cijfers van de bijsluiter legt, klopt dit al niet. Je moet iedereen trouwens eens horen als er één kind aan de mazelen zou overlijden. Zelfs al is er sprake van een onderliggende ziekte. Maar dat je kind ook een hersenvliesontsteking op kan lopen ma vaccinatie, of zelfs overlijden, daar hoor je niemand over. Als de ouders van Freek Hagoort van het RIVM te horen krijgen dat zijn overlijden niet aan de vaccinatie ligt, ze vervolgens via de ombudsman een second opinion willen laten doen via een gespecialiseerd onafhankelijk patholoog in Milaan, en er afgesproken is dat al het weefsel opgestuurd zal worden, de patholoog vervolgens alleen het hersenweefsel ontvangt, zodat wel voor 100% aangetoond kan worden dat Freek is overleden door vreemde stoffen in zijn hersenen, maar niet voor 100% dat het aan de vaccinatie ligt, want daarvoor is ook nog onderzoek van het longweefsel nodig, dat klopt gewoon niet! En zo is er veel meer te vinden op dat gebied, en hé.. als je iets in je kind laat spuiten, mag je toch wel eerlijke voorlichting verwachten, die wel wat verder gaat dan alleen de gebruikelijke bijwerkingen, want ik heb nooit iets meer te horen gekregen in elk geval, ook niet uit de folder. Sterker nog, nadat mijn dochtertje in het ziekenhuis kwam te liggen, na uren lang hoog gillen en puntbloedinkjes op haar beentje, zei de arts van het RIVM, gewoon verder prikken, gooi er maar gelijk een 2e prik achter aan, het is helemaal niet gezegd dat ze weer een reactie krijgt. Maar dat kon ze nooit weten! Ik heb dat natuurlijk niet gedaan, en ik heb gewacht tot ze een maand of tien was. En toen ze vervolgens helemaal onder de netelroos zat, een halfjaar lang, zei de arts van het RIVM, zwaar geirriteerd dat het niet van de vaccinatie kon komen, anders zou iedereen hier wel last van hebben Terwijl het in de bijsluiter staat als mogelijke bijwerking. En zo zijn er veel verhalen van ouders te vinden, die allemaal worden ontkent als je erover belt bij het RIVM, allemaal toeval! Yeah Right!
Hier toch ook echt andere ervaringen. Zeker ook veel mensen in mijn familie die zich, eenmaal volwassen, alsnog laten inenten tegen veel ziektes. Want een griepje is nogal een understatement voor het doormaken van die kinderziektes. En als ik het dan al zou moeten krijgen (omdat ik besmet word door de mensen die bewust niet inenten) ben ik in ieder geval minder kwetsbaar dan een klein kind of zelfs een baby. Ik laat mijn keuzes niet bepalen door angst voor gevolgen van vaccinaties die nooit bewezen zijn. Ik laat mij leiden door de feiten die bekend zijn van de mogelijke gevolgen van kinderziektes en de werking van vaccinaties. De gevolgen voor mij, maar ook voor mijn omgeving.
Wist je ook dat je van paracetamol acute gegeneraliseerde exanthemateuze pustulosis, toxische necrolyse, geneesmiddelgeïnduceerde dermatose en Stevens-Johnson-syndroom kan krijgen? Staat ook gewoon in de bijsluiter trouwens. Zo heeft elke medicatie zijn bijwerkingen. Zelfs zoiets onschuldigs als paracetamol. Mijn moeder komt trouwens uit de tijd dat er geen BMR-vaccinatie was. Mijn oma heeft het er nog steeds over dat ze zo blij is dat kinderen vandaag de dag worden gevaccineerd. Doodeng vond ze het, zo ziek werd mijn moeder van de mazelen. Kinderziektes hetzelfde verloop als een griep? Daar geloof ik niet in!
Nog even een toevoeging: Als je ervan overtuigd bent dat je kind gezond genoeg is om een kinderziekte goed te doorstaan, dan zou je kind zeker gezond genoeg moeten zijn om de kleine hoeveelheden verzwakte ziektemakers te moeten verslaan die in de vaccins zitten. Wat ik mij afvraag is hoe komt het dat ik veel meer mensen ken die vreselijk ziek zijn geweest omdat ze niet ingeënt waren, dan dat ik mensen ken die iets hebben overgehouden aan vaccinaties. Ik vraag me af waarom de gevaccineerde mensen die ik ken zelden ziek zijn, maar de anti-enters kinderen hebben die ziektes hebben als rode hond, de bof, mazelen, kinkhoest, meningitis, etc. Maar blijf vooral strijden tegen het vaccinatie programma, hoe meer mensen ervoor kiezen om niet ingeënt te worden, hoe eerder het tij zal keren en uitbraken van dit soort ziektes weer bij het leven horen. In mijn ogen is het simpelweg wreed om een kind deze ziektes te laten doormaken, als er zoiets simpels is als een vaccin. Ik vraag me af of de mensen die hun kinderen niet inenten, zelf ooit een van deze ziektes hebben gehad, weten ze wel heel goed dat een griepje in het niks valt bij het hebben van ook maar 1 van deze ziektes?
Dat is niet het punt. Er werd gezegd dat je van een kinderziekte complicaties zoals een hersenvliesontsteking kan krijgen. Dat kan dus ook van een vaccinatie. Alleen hoor je daar dus nooit iets over. Net zoals je van een 'gewone' griep complicaties kan krijgen. Of van een oorontsteking. Ik ben zelf van de generatie die de mazelen heeft doorlopen. En ik was er helemaal niet zo ziek van. Net zoals mijn zussen en vele klasgenootjes. Het kan een flinke kinderziekte zijn maar dat hoeft helemaal niet. Mijn moeder vond het helemaal niet zo eng. Mijn schoonmoeder kan het zich niet eens herinneren. Dus dat gaat echt niet voor iedereen op. Ligt er maar net aan. Ik heb dus veel vervelendere ervaringen met vaccineren bij mijn kinderen dan met bijv. de waterpokken.
Van een vaccin krijgt het lichaam ook een fikse opdonder, vooral kinderen onder de twee jaar. Daarom kiezen veel ouders ook voor bijvoorbeeld later vaccineren, want dan het lichaam het beter aan. Jij vind het wreed om een kind de ziekte te door laten lopen, ik weet niet of jij wel eens een hele goede griep te pakken hebt gehad? Maar mensen die ik heb gesproken hebben verschillende ervaringen met kinderziektes, en ja ook heftige ervaringen maar ook ervaringen van een beetje koorts tot wat jengelig, vergelijkbaar met een griep tot fikse griep. Ik heb liever dat mijn kind de ziektes doorloopt, als ze het volwassen leeftijd krijgen zijn de verschijnselen vele malen erger.
Het zijn niet eens alleen de verzwakte ziektemakers die complicaties kunnen veroorzaken. Eerder de toevoegingen. Mijn kinderen zijn gedeeltelijk gevaccineerd. Die van mijn oudste zus helemaal niet. Maar ze zijn nooit ziek hoor. En ja, ik heb zelf de mazelen gehad, net als al mijn leeftijdsgenootjes. En ik weet het niet eens meer hoewel ik niet eens héél jong was. Dat ik wel eens flink de griep had weet ik nog wel. En ik heb via het werk van mijn familie wel degelijk mensen gezien die ernstig ziek zijn geworden na vaccinaties. En ik ken meerdere kinderen die niet gevaccineerd zijn en nooit ziek zijn. Dus er zijn ook mensen die andere ervaringen dan de jouwe hebben.
Mijn zoontje is altijd hartstikke ziek van een 'griepje' De waterpokken hebben geleid tot een ziekenhuisopname van een week; ik zou niet willen weten wat de kinderziektes waartegen ingeënt wordt zouden veroorzaken. Ik ben blij dat we hier in Nederland kúnnen en mogen vaccineren!
En mijn dochter reageert heftig op vaccinaties. Ook zelfs eens met ziekenhuisopname. Ik ben ook blij dat we hier in Nederland kúnnen en mogen niet vaccineren!
En zo word er dus heel vaak gezegd dat het niet van de vaccinatie kan komen. Dus ouders worden absoluut niet goed geïnformeerd, en dat is schandalig
beter geinformeerd? Als je medicatie krijgt van je huisarts, dan lees je toch ook zelf de bijsluiter? Wat is er mis mee dat diezelfde ouders even informatie opzoeken over de spuiten die hun kinderen krijgen. Ik vind dat de verantwoordelijkheid nu wel heel makkelijk bij een ander wordt gelegd. En altijd maar weer 'die Freek'. Erg hoor, voor de jongen en hun ouders. Maar dit is niet wat je noemt óbjectief'. Zou ik ook niet meer kunnen zijn in hun situatie, dat geef ik eerlijk toe, maar mi. is hun site dus niet de plek om je informatie te halen.
Ja natuurlijk moet je zelf de bijsluiter/ info lezen. Maar wat als de info niet juist of volledig is?
Denk je dat bij alle informatie/bijsluiters die je in handen krijgt? Dat je bewust verkeerde en onvolledige informatie wordt voorgeschoteld? Dat er mensen doelbewust zijn jouw kinderen via vaccinatie, paracetamol, hoestsiroop en douchegel bloot te stellen aan ongezonde en levensbedreigende stoffen? Waar leg je de grens hierin? Of vertrouw je alleen RIVM niet? Vanwege? ??
Nou.....dat er ongezonde chemische stoffen in veel cosmetische producten zitten is toch wel bekend. Is nauwelijks complot theorie te noemen, toch? Net zoals je je aardbeien heel goed moet wassen, en dat je dan nog meer dan de toegestane hoeveelheid giftige bestrijdingsmiddelen binnen krijgt. Het is overal om je heen. Maar natuurlijk niet in vaccinaties. dat zou onmogelijk zijn! Gif in groente, antibiotica in vlees, chemische middelen overal en in alles om je heen. Iedereen weet dat het niet goed voor je is. E nummers die kankerverwekkend kunnen zijn...ga maar door! Maar dat vaccinaties wel eens minder onschuldig zouden kunnen zijn dan wordt vermeld...nee...dat is onmogelijk! Dan denk je vanzelfsprekend in complottheorieën. Want al die ervaringen die ouders melden, welnee....die zijn allemaal bevooroordeeld. Dat is toeval.
Ik vertrouw inderdaad het RIVM niet. Mede doordat er zoveel in doofpot word gestopt. Er worden behoorlijk veel meldingen gedaan, en er vaak gezegd dat het niet door de vaccinatie kan komen. Mijn neefje is heel erg ziek geworden, dezelfde dag toen hij de bmr kreeg. Ambulance erbij en de trauma helikopter was al opgeroepen. Kereltje hadden nergens last van de hele dag, en na de vaccinatie ging het dus helemaal verkeerd. Maar nee dit kon niet aan de vaccinatie liggen.
Natuurlijk kon dat wel aan de vaccinatie liggen, mijn neefje werd er ook ernstig ziek door (ook een ziekenhuisopname die begon met koortsstuipen). De bmr is echt een rotprik, maar weet je hoe dodelijk de mazelen kunnen zijn? In 2013 overleden er ieder uur 16 mensen door complicaties van de mazelen (WHO | Measles). Dus ik beschouw het als kiezen tussen eng en supereng en ik vind een wereld waarin niet gevaccineerd wordt supereng. Mijn zus is het overigens met mij eens en kiest er bewust voor haar jongste zoon ook te laten inenten.
Het is vanuit hun standpunt ook logisch dat ze dingen in de doofpot stoppen en bijwerkingen bagatelliseren. Als er een doel is, en dat doel moet behaald worden, in dit geval zoveel mogelijk kinderen het vaccinatie programma laten volgen, de reden hierachter even daargelaten, is het natuurlijk niet slim om dit soort cijfers bekend te maken. Want wat zou er dan gebeuren denk je? Of dacht je dat mensen niet psygologisch werden beinvloed? Dat gebeurt al in reclameboodschappen, om het koopgedrag te beinvloeden. Maar bij grote belangen van hoger af zou dat niet gebeuren? Wordt het wel lastig om er dingen doorheen te drukken. Je ziet het ook gewoon gebeuren met andere dingen. Eerst komt er veel verzet en iedereen maakt zich druk...ze laten het even een jaartje liggen, brengen het opnieuw onder de aandacht en de protesten zakken al af..vervolgens drukken ze het toch door en na wat gepruttel hoor je er niemand meer over. Zonder me daar nu overdreven druk om te maken of me mee bezig te houden. Maar we worden echt wel beinvloed om bepaalde doelen te bereiken.
Ik heb het over zogenaamde verborgen informatie.. Toevoegingen in cosmetica, e-nummers en bestrijdingsmiddelen zijn inderdaad algemeen bekend. Daar is helemaal geen sprake van achtergehouden verborgen informatie om mensen bewust ziek te maken..
Dat is wereldwijd he... daar zitten derdewereld landen bij, kinderen met ernstig verminderde weerstand en ondervoeding. Minder dan 1% vond in Europa plaats. Hier vallen onder mensen die de mazelen wel krijgen heel weinig doden. Meer van de griep!