Mijn zoontje is bijna 9 en iets kleiner dan gemiddeld, 1.30/1.35 m. ongeveer. Dus die zou er nog wel inpassen ja.
Ja dat denk ik ook, zou ook geen juniorbed aanschaffen voor een kind van 8 jaar. Maar voor logeren moet het kunnen.
ja, dat moet wel lukken. mijn vriendin heeft een caravan, die heben ze zelf omgebouwd, met ikea bedden, die hebben ook dat formaat. en hun kids zijn 9 en 11, dt gaat prima.
maar moet er wel bij zeggen, ligt wel aan de lengte van je kind. mijn zoon van 9 is 1.48. dat zou toch krapjes worden in zoń bed. ze hebben wel een gewoon groot kussen.
Ik heb tot mijn 14 ofzo in zo'n bed gelegen. Toen bestonden juniorbedden overigens nog niet. Mijn vader had het gewoon zelf ingekort tot ongeveer 1m60 . Ik ben wel nog altijd maar 1m56.