Haaj dames, Wie heeft er ervaring met pendelen ? Ik heb meerdere mensen voor mij laten pendelen wanneer ik een positieve test zou krijgen en wat het geslacht word.. Nu heb ik van alle drie als antwoord , zwanger in maart 2014 en twee zijden dat het een jongen word , en een zegt een meisje Echt heel bijzonder .. Wat is dit ? Toeval of kan ik hopen op twee streepjes deze maand ??
Toeval Ik geloof er niet echt in, terwijl ik zelf een periode op het forum actief was. Al hoop ik voor jou natuurlijk dat het toevallig wel raak is
Toeval hoor Ik had februari 4 pendels, waren alemal niet juist heb verder ook nog aantal staan, maar we zien wel
Je ziet ook bij heel veel dat het wel uitkomt , en inderdaad af en toe ook wat waar het niet bij uitkomt
Toeval, ik had 6 pendels voor september 2013. En ben in December (miskraam) en februari zwanger geraakt.
Lastig. Ik ben niet iemand die per definitie afwijzend tegenover dit soort dingen staat, maar ik vind wel dat mensen snel denken of voelen dat zij dit kunnen. Niet dat ik daarmee bedoel dat ze liegen hoor, ik denk dat ze het echt geloven. Maar naar mijn idee zijn dit soort dingen voor een heel select aantal mensen weggelegd, m.i. maar tientallen over het land. Pendelen vraagt een diepe concentratie en het vermogen om je los te maken van je eigen beslommeringen en verwachtingen. Erg moeilijk dus! Wat ik over het algemeen gehoord en gelezen heb, is dat pendels niet kloppen.