Eigenlijk hadden we plannen om vandaag iets te gaan doen met z'n drietjes, maar helaas moest mijn mannetje toch werken. Dus ik dacht eraan om naar Blijdorp te gaan. Maar alleen met m'n dochtertje zijn we zo weer klaar (hebben een abbo). Toevallig iemand zin om mee te gaan? Mocht je geen abbo hebben en toch willen gaan, zijn de entreekosten op vertoon van mijn abbo 15 euro (voor volwassenen) en 4 euro parkeerkosten. Vriendinnen zijn of werken of hebben andere plannen, beetje te spontane actie dus . Zo niet, dan gaan we alsnog met z'n tweetjes .
het is dat ik in veghel woon,en de oudste vanmiddag naar de psz gaat, anders had ik wel mee gegaan leek me kei gezellig (kom oorspronkelijk uit rotterdam)
Het is er wel schitterend weer voor! Zonnetje schijnt lekker in Rotterdam. Het is dat ik moet werken anders had ik meegegaan! woon er vlakbij!