Je kan ze daar toch ook laten slapen 's avonds en als je zelf gaat slapen binnen in bed leggen? Hebben ze wel het spannende van alleen in de tent maar ook wat zekerheid. Kans lijkt me sowieso groot dat ze alsnog binnen willen slapen uiteindelijk.
Ik zou mijn kinderen niet op die leeftijd alleen in de tuin laten slapen, geen haar op mijn hoofd die er aan denkt. Ik zie de meerwaarde van het 'alleen zijn' ook niet zo in eigenlijk, zeker niet als ze er zelf niet eens om vragen. Het zijn 2 kleine kinderen, die laat je toch niet alleen liggen 's nachts?
Weet je hoe leuk de meeste 13 jarige het vinden om alleen met een broertje/zusje/vriendje/vriendinnetje in een tent te liggen?! Samen giebelen, zaklamp aan, iets lekkers erbij.. Wij vonden het vroeger geweldig en ik ben heel blij dat het mogelijk was en mijn ouders het prima vonden .