Vervelend zoiets... Het lijkt me echter wel voor de hand liggend dat je in een dergelijke attractie je voeten binnenboord houdt. Zéker voor een kind van 10...
Vorig jaar zat ik ook in zo'n bootje en een bootje achter me een groep jochies van een jaar of 10/11 die op die stoeltjes gingen staan. Hartstikke idioot, dus heb ze ook toegeroepen dat ze moesten gaan zitten. 1 keer je evenwicht verliezen en je ligt eruit. Maar was t bij dit meisje wel zo dat ze d'r voeten buitenboord had? Heb dat denk ik even gemist. In dat geval vind ik t Walibi niet aan te rekenen.
Ging er ook (misschien onterecht) van uit dat ze haar voet wel buitenboord gehouden moest hebben. Hoe kan je hem anders zo enorm verwonden en zelfs kwijtraken.. Maar brr.. Hoe stom het ook zou zijn je voet niet in de boot te houden dit gun je niemand.
Uit een reactie die ik ergens op n nieuwssite las maakte ik op dat met meisje te vroeg was uitgestapt, en klem kwam te zitten tussen de houten delen oid.
Ja, zoiets zal het inderdaad geweest zijn. Bij die attractie word je op het einde omhoog getrokken op houten latten. Tijdens het omhoog takelen zit er wat ruimte tussen die latten. Op het moment dat je bij het platform bent, schuiven ze tegen elkaar aan. Ik denk dat het meisje tussen die latten terecht is gekomen en vervolgens klem is komen te zitten.
Ik vind dat walibi genoeg waarschuwingen heeft hangen in meerdere talen. Hun valt dit echt niet aan te rekenen. Maar wel echt sneu voor het meisje. Dat gun je niemand.
Het meisje kwam niet hiervandaan, er waren roddels dat ze de borden niet begrepen had. Ik vind het Walibi niet aan te rekenen, maar het arme kind
Ik vind dit wel heel erg. Meisje is 10 jaar en die ga je dan toch niet verwijten in de trant van Eigen schuld dikke bult. Mijn oudste is ook bijna 10 jaar en juist op die leeftijd doen ze weleens ondoordachte acties. Meisje kwam uit Israel. Ik vind het heel erg.
Volgens mij zegt niemand hier eigen schuld dikke bult. Het is de schuld van het meisje (of de verantwoordelijke ouders/verzorgers) maar dat maakt het niet minder erg. Het is heel zielig voor het meisje.. Walibi is naar mijn inziens zeker niet verantwoordelijk.
Echt heel vervelend voor dat meisje. Dit sterkt toch mijn overtuiging dat kinderen tot zeker 12 onder begeleiding van een volwassenen bepaalde gevoelige attracties in mogen. Omdat kinderen nog steeds kinderen zijn. Als volwassen zie je toch eerder het gevaar in. Mijn zoon mag echt wel attracties alleen in maar hij krijgt tien waarschuwingen dat hij vooral moet blijven zitten als dat moet geen armen en benen uit steken enzo. Maar zit je met een groepje van 10 jarige in een bootje er hoeft er maar een baldadig te zijn en je hebt gedonder de rest doet dan vaak ook nog mee. " Pas in slagharen daar heb je die kabelbaan. En dan zie je die jonge gasten rare dingen doen swingen en zo spugen naar beneden dan denk ik als ik je moeder was geweest dan had je kunnen rennen haha. Sneu voor het meisje zeker.
Tuurlijk is het niet dat meisje haar eigen schuld. Als het op deze manier is gegaan zoals geschetst wordt (iets anders kan ik ook niet bedenken) vind ik het ook niet de schuld van het park. Ik vind dat de ouders/begeleiders verantwoordelijk zijn voor hun kind. Als jouw kind de taal niet spreekt of geen engels, moet jij als ouder zorgen dat jouw kind op de hoogte is van de veiligheidsvoorschriften en er anders als ouder lekker naast gaan zitten.