Kinderfeestje meiden groep 8

Discussie in 'Schoolkinderen en pubers' gestart door tatie, 6 okt 2022.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. tatie

    tatie Fanatiek lid

    21 feb 2014
    1.026
    110
    63
    Voor mijn dochter van straks 11 hebben we dit jaar nog een laatste kinderfeestje te organiseren en ik ben inspiratieloos. De 7 meiden die ze wil uitnodigen verschillen nogal van elkaar qua interesses en mate van puberteit . Het zijn meiden die ze van school, uit de buurt en van de voetbalclub kent, maar die elkaar dus niet perse goed kennen. Afgelopen twee jaar wilde dochter gewoon lekker zwemmen met zijn allen, maar dat wil ze nu niet meer.

    wat deden jullie dochters met hun feestjes in groep 8?
     
  2. NiekeKris

    NiekeKris VIP lid

    13 apr 2008
    23.132
    8.867
    113
    Oudste ging klimmen in zo’n klimpark en daarna bleven de meiden slapen (ze had ook een jongen uitgenodigd, die ging alleen mee klimmen ;)).

    Bij de jongste zal het dit jaar vast ook een slaapfeestje + een activiteit vooraf worden.
     
    tatie vindt dit leuk.
  3. tuc

    tuc Niet meer actief

    -Gourmetten/pizzaretten en een film
    - disco feestje
     
    tatie vindt dit leuk.
  4. beebje082011

    beebje082011 Fanatiek lid

    29 jul 2011
    1.498
    275
    83
    Een soort fuif in de avond met muziek en lekkere hapjes? :) Misschien met wat leuke spellen?
     
    tatie vindt dit leuk.
  5. mamavanmimi

    mamavanmimi Fanatiek lid

    13 mei 2010
    2.802
    777
    113
    Tussen de fruitbomen
    Hier was het een slaapfeestje een tent in de tuin. Met eerst de hele avond film kijken.
    Uiteindelijk zijn ze op de bank en het matras op de grond in slaap gevallen.....
     
    tatie vindt dit leuk.
  6. owly

    owly VIP lid

    19 aug 2013
    22.289
    10.260
    113
    Is ze een meisje dat plezier haalt uit gezichtsmasker, hapjes, nagellakken?

    Daarna film kijken en als het kan in de woonkamer samen slapen?


    Samen koken / hapjes maken ( of pizza maken) en daarna filmavond.
     
    tatie vindt dit leuk.
  7. Athina

    Athina VIP lid

    31 okt 2007
    23.809
    3.339
    113
    zwemjuf
    zuid-holland
    tatie vindt dit leuk.
  8. Athina

    Athina VIP lid

    31 okt 2007
    23.809
    3.339
    113
    zwemjuf
    zuid-holland
    Bij beiden meiden is in de brugklas overigens ook een feestje georganiseerd ;) -of: voor de jongste wordt het momenteel gepland... dus hier was het in groep 8 niet de laatste....
     
    tatie vindt dit leuk.
  9. Panda81

    Panda81 Fanatiek lid

    13 nov 2008
    3.419
    443
    83
    Limburg
    Onze oudste dame heeft binnenkort een fotoshoot feest. Zit inmiddels in de 2e.
    Vorige keer hadden we wie is de mol (in en om huis) een bbq en een film, ze bleven slapen.

    We hebben hier ook eens een kookfeest gegeven. Kwam een vrouw en die begeleide dat helemaal. Boodschappen wel zelf gedaan met een mooie samen gestelde boodschappen lijst via haar. Was super leuk, wel een hele puinzooi erna.
     
    tatie en Athina vinden dit leuk.
  10. Cin85

    Cin85 VIP lid

    12 jan 2010
    12.491
    13.945
    113
    Vrouw
    Mijn dochter zit in groep 7 maar al haar vriendjes en vriendinnetjes zijn een jaar ouder. Met haar partijtje gaan we naar een voetbalwedstrijd van het Nederlands damesteam.
    Mijn zoon is zelfstandig met een stel vrienden naar de bioscoop geweest en daarna naar de Mac, dit kan natuurlijk ook voor meiden.
     
    tatie, Athina en Kolibrie2 vinden dit leuk.
  11. Libelle82

    Libelle82 VIP lid

    26 jun 2008
    5.081
    372
    83
    Gezinsbegeleider
    Zeeland
    Bioscoop, trampolinepark
     
    tatie vindt dit leuk.
  12. tatie

    tatie Fanatiek lid

    21 feb 2014
    1.026
    110
    63
    Dank voor jullie reacties allemaal! Veel slaapfeestjes zie ik. Daar zie ik dus enorm tegenop… met al die verschillende types bij elkaar. Dochter maakt zich daar ook wat zorgen om. De een wil geen kinderachtige spelletjes spelen, de ander houdt niet van nagels lakken, maskertjes en dat soort dingen en twee hebben sowieso moeite met logeren vanwege heimwee. Maar we houden het wel open als optie.

    De links leken mij allemaal erg leuk, maar dochter wil het liefst ‘weg’ uit huis. Of dus een slaapfeestje.

    Dochter kwam zelf ook met het trampoline park hier. Kost hier 20 euro per kind en met zeven wel erg prijzig. Maar misschien valt dat eigenlijk wel mee, als ik hier toch ook lees over klimbos en zelfs voetbalwedstrijden. Dat zou dochter trouwens ook geweldig vinden.

    We gaan er nog maar eens een goed nachtje over slapen ☺️
     
    owly vindt dit leuk.
  13. tatie

    tatie Fanatiek lid

    21 feb 2014
    1.026
    110
    63
    Ja dat is ook wel zo natuurlijk ;), maar ik hoop dat het toch wat meer hun eigen ding wordt dan. Dat ze er makkelijker met elkaar wat leuks van maken. Lekker naar de film en Mac met zijn allen. Dochter wil nu alleen liever nog niet naar de film, omdat ze veel films gauw te eng vindt.
     
  14. tatie

    tatie Fanatiek lid

    21 feb 2014
    1.026
    110
    63
    Zelf zou ik trouwens het liefst gaan voor dat wie is de mol feestje. Lijkt me echt ontzettend leuk!
     
  15. riean

    riean VIP lid

    21 apr 2014
    5.779
    7.366
    113
    Bij ons mogen ze in groep 8 een slaapfeestje houden. Maar idd, met zulke verschillende meiden zou ik dat ook niet zo aantrekkelijk vinden.
    De jumphal heeft mijn zoon in de 2e klas gedaan maar daar was mij max echt wel 5 pubers inclusief hijzelf. Dat is hier 13,50 p.p. Daarna thuis patat bakken, film kijken met chips, dat vond ik wel duur zat hoor.
    Wat ook kan is lasergamepistolen huren en in het bos gaan doen, bakworkshop, zwemparadijs (al vind ik dat ook lastig met meiden die net ongesteld zijn enzo)
    Zelf een high tea laten maken en daarna eten, of heel simpel gewoon ern film, chips en popcorn erbij en thats it. Dat vind zoon in de 1e klas ook prima.
     
  16. Cin85

    Cin85 VIP lid

    12 jan 2010
    12.491
    13.945
    113
    Vrouw
    Valt wel mee hoor, wedstrijd van de oranje leeuwinnen heb je vanaf €12,50 per kaartje, is goedkoper dan menig trampoline park. :thumup:
     
    owly vindt dit leuk.
  17. Jo79

    Jo79 VIP lid

    6 mei 2007
    25.062
    3.857
    113
    Als je er op uit wilt, loont het ook om op Groupon of Social deal te kijken, daar heb ik ook wel eens goedkope kaartjes voor een feestje gehaald. Verder heb ik er wel meer bonnen voor familie-uitjes gehaald enz.
    Trampolineparken, bowlen, zwemmen bij CP, high tea, paintball, weet ik wat er allemaal op staat.
    In groep 7 had mijn dochter een slaapfeestje gehouden, in 8 gewoon discozwemmen en thuis lekker eten.
    Mijn zoon heeft in groep 7 met Coronatijd niets gedaan. In groep 8 bowlen en thuis gourmetten/pizzarette.
     
  18. NiekeKris

    NiekeKris VIP lid

    13 apr 2008
    23.132
    8.867
    113
    Ik had/heb in groep 8 zo iets van ‘iets duurder is niet erg’, zeker na een paar jaar Corona met geen of maar een heel klein feestje. Maar voor sommige mensen is dat natuurlijk niet haalbaar.

    Een feestje thuis is echter ook duur… En als je dan kijkt wat er buitenshuis vaak bij zit… Bij twijfel zou ik sowieso geen slaapfeestje doen, maar lekker iets anders kiezen. Eventueel met erna thuis eten erbij, zodat het bv. toch net wat langer duurt dan tot 15.00u ofzo. Maar soms komt eten bij de activiteit al zo uit dat meer eten niet meer hoeft…
     
  19. Anna009

    Anna009 VIP lid

    30 mei 2008
    9.857
    5.118
    113
    Home
    Klimpark
    Bowlen
    Glow in the dark midgetgolf
     
  20. pareltje2212

    pareltje2212 Fanatiek lid

    17 mei 2007
    1.533
    299
    83
    Vrouw
    huismoeder
    Leusden
    Gourmetten en een film kijken.
     

Deel Deze Pagina