Het rolgordijn van mijn zoontjes kamer is stuk en nu wil ik graag een nieuwe.. (die hij nu heeft is geel met allemaal beertjes) Ik heb stad en land afgezocht voor een leuk betaalbaar rolgordijn met een gezellig printje erop.. Praxis: saaie kleuren, hartstikke duur! Leenbakker: Weinig keuze, geen leuke printjes, alleen effen Kwantum: Idemdito Jysk: Idemdito Is er dan nergens een leuk kinderkamer rolgordijn, gewoon met leuke beestjes/printjes maakt niet uit, maar niet effen en ook geen 80 euro voor een rolgordijn van 1.20m! Haha! Wie heeft er tips?
Wij hebben in de babykamer een effen wit rolgordijn. Met sjablonen en textielverf heb ik dat helemaal leuk gemaakt met maan en sterren enzo. Is echt heel erg leuk geworden en ik ben helemaal niet creatief, dus als ik het kan, kan iedereen het!
Bij Karwei hebben ze donkerblauw met zon, maan en sterren. Verduisterend rolgordijn, dus fijn omdat je kind zomers wat langer slaapt,
Gamma heeft o.a. wit met een onderrand van turkoise (hoe schrijf je dat?!) voetjes, en hele leuke Bert & Ernie rolgordijnen.
mmmm wou dat die van de praxis/gamma/formido zouden passen dan was ik goedkoop uit geweest! nu moet ik laten maken bij een bedrijf op maat. bijna dubbel zo duur.
Ik moet ook alles op maat laten maken voor de woonkamer....raam van 3,60 lang en 1,80 hoog Erg leuk hoor,. grote ramen, maar een drama met raambedekking!
Kreeg net een folder van de gamma, daar hebben ze die sesamstraat rolgordijnen met fikse kortingen staat er, tot 90% korting.