Ja echt waar hoor! Ik vond vorige week al dat ze zo veel kwijlde maar ja, dat doen baby's toch? En ze knabbelde aan haar vuistje, maar dacht dat ze gewoon aar handjes had ontdekt..Totdat mn moeder een paar dagen terug zei..volgens mij krijgt ze al tandjes hoor. Heb er nog hartelijk om gelachen want kom op zeg, ze is pas iets meer dan 2 maanden oud. Maar toen liet ze me t ook nog eens zien en verrek! Je ziet gewoon idd 2 witte stipjes zitten aan de onderkant! Ze zijn er nog niet door en misschien duurt dat ook wel ff maar je ziet ze al duidelijk zitten! Is ze daar niet belachelijk vroeg mee? Groetjes Jessy
Haha je hoort het wel eens vaker dat kindjes vroeg tandjes krijgen. Of kindjes die met een tand geboren worden. Mijn dochtertje van 8 maanden heeft er nog geen 1 ! Je kan de tandenborstel en tandpasta alvast gaan aanschaffen
Kan dan nog wel even duren, maar je moet dan niet in maanden gaan denken. Ja, inderdaad vroeg, maar je hoort het wel vaker. Zoon van mijn vriend had hele gebit al voordat hij 1 jaar was! En soms worden babys al met tandjes geboren.. Dus kan wel!
witte stipjes kunnen ook talgkliertjes zijn. Dacht een tijdje terug dat Luc ook al een tandje kreeg en omdat we toch bij de huisarts waren even gevraagd. Die verteld dat je ook vaak talgkliertjes hebt en dat zie je dan als witte puntjes. Tandjes zouden volgens ha een streepje zijn en zouden ook iets harder aanvoelen.
Hier nog zo eentje hoor. Het begon ermee dat haar hoektanden door beginnen te barsten :S maar die moeten nog wel een heel eindje naar beneden . En vorige week voelde ik aan de bovenkant een hard stukje. Louke kwijlt opeens ook heel veel, ze is soms wat jengelig met ietsje verhoging, ze zabbelt op haar vuistje en ze grijpt steeds naar haar oortje.
Ik dacht ook een hele tijd dat Eva boven eerst haar hoektanden kreeg, daar zaten witte puntjes. Maar dat was dus niet zo, ze krijgt nu onder tandjes en wat Majel al zegt, dat zijn streepjes die steeds dikker worden. Als je vanaf de voorkant kijk zie je ook de vorm van de tandjes zitten.
Het kan hoor, zo vroeg, maar voordat ze helelemaal door zijn, dat kan nog wel een poosje duren. Jelte is laat, krijgt nu pas zijn 2e "setje" tanden. Onder kreeg hij er 2 met 8 mnd. En boven komen er nu 2 door. Naast de ondertanden schemert er ook wat. Hij heeft er naar verhouding weinig last van geloof ik. Geen koorts in ieder geval.
nicky was ook vrij vlot met d'r 2 onder tandjes.... met 3 maanden ongeveer was de eerste er en ongeveer 2 weken later kwam de ander erachteraan!