Reuzenvrouw baart reuzenbaby De grootste vrouw van Azië heeft een kindje gekregen. En ook dat is niet bepaald klein te noemen. 2,21 meter Het gaat om de 19-jarige Svetlan Singh. Zij wordt met haar 2,21 meter beschouwd als de grootste vrouw van Azië. Zij is nu moeder geworden van een zoontje, aldus de krant The Asian Age. Grootste man Het mannetje is 63 centimeter lang en weegt 5,5 kilo. De moeder hoopt dat haar zoon ooit de grootste man ter wereld wordt, meldt de krant. De vader is met 1,98 meter ook al langer dan de meeste andere mannen in India.
de baby is inderdaad wel groot maar daarintegen niet zo zwaar. mijn vriend woog ook ruim 5 kilo bij de geboorte maar had maar een lengte van 52 cm. 63 cm is wel schikken zeg, hoop voor hun dat ze geen wiegje hebbe gekocht haha daar is hij nu al uitgegroeit
Mijn collega was bij de geboorte 62 cm (2 weken overtijd, dat wel) maar nu is ze ca 1,90. Wel groot voor een vrouw, maar niet schokkend aan lengte. Groet van Kiki
Als het kindje maar gezond is, al het andere is helemaal niet belangrijk. De vader en moeder vinden het ongetwijfelt het mooiste kind van de hele wereld ( lang of niet).
hoop voor haar dat het geen vaginale bevalling was of is het daar beneden ook groter als je zo lang bent ?