Goedemorgen Marnat, Moest aan je denken en wilde je even een heel fijn Pinksterweekend wensen!! Liefs!
Wat lief , jij ook een fijn pinksterweekend . Hoe gaat het verder ? Hier gaat het goed mijn ouders waren hier gister erg gezellig gehad, Mijn zusje belde nog en ging gelukkig allemaal goed . Mijn nichtje wandelt er al lekker op los , en de baby groeit goed , of terwijl de buik. Met iedereen gaat het goed dus marnat en man kunnen weer genieten van alles om ons heen. Gister een uitnodiging van Jannes gehad om naar de fan club avond te gaan op 15 juni cd presentatie . Goede voor uitzichten , kan niet mooier alleen manlief wil heerlijk plakken met mij voor plak baby s Wie weet helpt dat zegt ie . We gaan gewoon weer lekker genieten van elkaar .
Goed zo meis! Lekker genieten van je mannetje! Wat fijn te lezen dat het met iedereen zo goed gaat. Het was toch ook ff spannend allemaal he! Met mij gaat het goed. Zit te wachten tot het woensdag is. Dan ga ik testen en indien nega stoppen met de Utro. Volgens mij ben ik niet zwanger hoor, voel niets en mijn borsten zijn slap. Iedere keer als ik zwanger was dan had ik stevige ronde borsten. Dus dat is voor mij een teken dat het raak is. Volgende ronde weer follikelmetingen en voor de eerste keer Pregnyl. We hebben er vertrouwen in dat het goed gaat komen! Deze ronde was ik te emotioneel door de VMK, dat is ook niet goed... Kortom, het komt allemaal goed! Nu nog even lekker genieten van de vrije dagen en de zon! Dikke pakkerd!!
FBdB@ Idd was het even spannend gelukkig niks aan de hand . Lukt het nu met de utra ? vies spul he? Geniet jij ook maar lekker van je mannetje en het weer . Fijn dat het met jou ook goed gaat wel posi blijven he meis hoe moeilijk ook. We hebben vandaag een stuk gefietst en lekker bbq en zo meteen nog even hier achter ons een stukje wandelen. En dan lekker masseren en dan ........ wil manlief wel elk minuut grijpen , zouden de hormonen wel zijn of het mooie weer . Verder zien we wel . Dikke pakkerd terug .
Het weekend weer voorbij , heb een leuk en gezellig weekend gehad . Heerlijk bruin geworden en geklust plak plak . Pak net wat drinken krijg ik in eens jeuk kijk op mijn armen allemaal bultjes !! Manlief warmte bulten heb ik ook zonneallergie zeggen ze ook wel . Nooit last van gehad , smeren helpt niet , en ik toch zoeken lees ik dat zwangeren er ook last van kunnen hebben ja hoor . Net ongi geweest .
Wou je ook weten of het fijn was? dat was het De jeuk is minder trouwens bultjes zijn er nog wel . Uiencreme doe ik er s avonds op als ik na bed ga . Werkt wel . Zonnetje tal poeder heb ik niet . Hier gaat ie verder goed heb het kinecken weer wat op gepakt . Morgen de hele dag werken dan weekend als het niet mooi weer is gaan we in huis verder ruimen .
Ik wil dit toch even met jullie delen. Mijn lieve marnatman zit de laatste tijd ook op zp zo als velen mis al gemerkt hebben. Ik vind het erg grappig dat hij naast mij ook actief is . In begin zij die wel eens stop er toch eens mee , je bent niet te genieten of ik had het meer over zp dan andere dingen. En nu is ie zelf er niet weg te krijgen. Ik weet wel hoe dat komt hij heeft gelezen dat er om een app gevraagd werd en juist dat soort dingen vind hij erg leuk om te doen. Kom niet aan zijn computer want dan zwaait er wat !! hij gaat er nog net niet mee naar bed Verder vandaag veel opgeruimd , muziek er bij . Leuk weekend gehad samen.
Hee Marnat, Ik volg je nog steeds hoor! Wilde ik even laten weten. Fijn dat jullie het samen zo leuk hebben, is heel belangrijk! Geniet ervan met Marnatman (dat rijmt). Groetjes Caro
Weet ik lieverd ik zoek jouw ook af en toe op in endrioos topic. Je moet dichter worden hihi. Weet je ook wat dat kan zijn of het mijn ei is of niet?
Nee nog nooit gebruikt , we hebben geklust wie weet . Zag net in je topic dat lamee volgen mij bloed verloor . heeft ze een tp gehad? of aan de pil tot dat ze spuiten moet? Als het het laatste is dan kan het kloppen . dat geeft niks hoort zo. Durfde niet te regeren daarom even zo. Ik liep ook in umcg .
Je weet maar nooit! Ja, heb haar berichten nog even teruggezocht en ze zit idd aan de Primolut. Dan moet je juist een bloeding krijgen na zoveel dagen, dat dacht ik ook al.
Dat medicatie heb ik niet gehad maar wel eerst de pil toen deca en puragon en toen werd ik ongi en ik schrok toen ook maar hoorde dat dat zo moest gaan. gyn vraagt haar dat ook als het goed is.En ook wanneer het begonnen is. Weet ze ook dat als ze een punctie krijgt dat ze bloed kan verliezen? ze moet dan even maandverband mee nemen. Ze hoeft zich geen zorgen maken zeg haar dat maar namens mij. Schrijf nooit daar lees wel . En als ze vragen heeft mag ze me wel pbben . Knuf
Dat is lief van je! Vanwege de endometriose is de IVF/ICSI-behandeling net even anders dan bij anderen v.w.b. medicatie etc.. Ze heeft al een punctie gehad trouwens, maar helaas zijn de emmy's niet blijven plakken.
Ik ben lief hihi. Ik ken haar wel volgde haar wel . Geef der maar een dikke knuf jij ook 1 en ik hou jullie wel in de gaten . Anders breek ik daar wel een keer in. ga nu slapen welterusten , meiden die lang bezig zijn volg ik .