Giga dip

Discussie in 'Zwangerschap' gestart door Suus81, 4 apr 2007.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Suus81

    Suus81 Actief lid

    22 jun 2006
    265
    0
    0
    Och alles leek zo goed te gaan! Geen klachten, kindje gaat alles goed mee! Wat wil je nog meer!

    Na een weekje vrij te zijn geweest vorige week weer 3 dgn gewerkt. Donderdagavond kon mijn man mij gewoon opvegen! Was gebroken, niet fit en het enige wat ik kon was slapen en huilen.
    Ook heb ik sinds die tijd meer last van harde buiken.
    Nu deze week heb ik het aangegeven op m'n werk, wil eigenlijk nog niet minder werken maar ben zo bang dat ik het anders ook niet ga trekken.
    Ga vanaf deze week dus 2 1/2 dag werken (kost me vakantieuren) maar kijken of dat helpt.
    Gisteravond was ik ook een ramp, manlief was weg en het enige wat ik de hele avond heb gedaan is huilen. En waarom?Geen idee!
    Wat er zelf niet echt fitter van maar kon gewoon niet stoppen.

    De 19e gaan we weer voor controle en eens kijken wat de verloskundige ervan zegt.
    Ik ben supereigenwijs van karakter en bikkel altijd liever even door zoat ik weet dat alles goed gaat! Hou mezelf op dit moment maar voor nog 9 weekjes werken en dan VERLOF!

    Sorry voor mijn L*Lverhaal maar moest het effe kwijt!
     
  2. reneewittens

    reneewittens Actief lid

    9 dec 2006
    310
    0
    0
    Lerares Nederlands
    Veghel
    Waarom speel je het niet gewoon via de bedrijfsarts? Nu kost het je vakantieuren, omdat je ervoor kiest om aan jezelf te denken. Wat natuurlijk niet meer dan normaal is. Je hoeft dat zo écht niet te doen, hoor!
     
  3. gemini79

    gemini79 Lid

    9 jan 2007
    34
    0
    0
    Hoi Suus,

    Dat klinkt heel herkenbaar, ik heb precies hetzelfde gehad en heel veel vrij genomen. Niet doen hoor ! Gewoon naar je bedrijfsarts gaan en kijken wat de mogelijkheden zijn. Ik werk nu zes uurtjes per dag en voel me gelijk stukken beter. Bovendien worden die uren door het UWV betaald en draait je werkgever er niet voor op, dus daar kan je baas niet moeilijk over doen. Hou je taai, je zult je echt beter gaan voelen !
     
  4. Minyaweth

    Minyaweth VIP lid

    20 aug 2006
    9.082
    1
    0
    Overijssel
    Meid, doe het inderdaad via je bedrijfsarts! Hier hoef jij geen vakantieuren voor in te leveren! Dat zou wat zijn zeg! :confused:
    Het is goed dat je even lekker aan jezelf en aan je hummeltje denkt, en als jij het nodig vindt om minder te werken om zo weer wat meer energie op te bouwen is daar helemaal niks mis mee! Je werk moet het er maar gewoon mee doen!

    Heel veel stertkte en succes meid! I know how you feel....
     
  5. wendy1611

    wendy1611 Fanatiek lid

    14 mei 2006
    2.463
    0
    0
     
  6. Marijntje

    Marijntje Bekend lid

    9 nov 2006
    674
    0
    0
    Secretaresse
    Amersfoort
    Ik heb een enorme burnout gehad in 2005 en ben dus ook met 5 maanden gestopt met werken afgelopen februari. Omdat ik bang was dat het (weer) teveel zou worden (en extreem veel huilen is daar een voorteken van). Nou ik ben blij dat ik aan de bel heb getrokken want ook hier thuis ben ik nu snel moe. Je merkt gewoon dat de kwaaltjes toenemen en vooral het slechtere slapen. Als ik daarbij nog zou moeten werken...pffff....

    Ik zou ook naar de bedrijfsarts gaan. Ok dat je moet huilen maar als het zo ernstig is is de kans groot dat je redelijk oververmoeid bent of op aan het raken bent en dat gaat de kleine merken. Je wil geen groeiachterstand, dat is het echt niet waard want dan moet je 2 weken plat en dan huil je pas echt van schuldgevoel!

    Succes en luister naar je lichaam!

    Marijn
     
  7. Suus81

    Suus81 Actief lid

    22 jun 2006
    265
    0
    0
    Bedankt voor de lieve reacties!
    Had gistermiddag een vrije middag en moet toegeven dat het wel lekker was. Heb effe 1 1/2 liggen tukken en voelde me daarna iets beter. Denk dat ik het volgende week idd ga overleggen met de leidinggevende en kijken wat er mogelijk is.
     
  8. Bibiche

    Bibiche Fanatiek lid

    21 okt 2006
    2.509
    0
    0
    Niet je vrije dagen opnemen meid. Een vrije dat is zoals het zegt een dag om vrij te zijn en meestal om iets leuks te doen. Nu hoor je gewoon gedeelte in de ziektewet omdat jij op bent door de zwangerschap. Denk aan jezelf en de baby, klinkt zo cliché maar is echt zo hoor. Na de bevalling kan je jezelf weer voor de 100% geven.
     

Deel Deze Pagina