De titel zegt het al. Wanneer kan/moet ik de kinderdagopvang toeslag aanvragen? Per 1 september gaat als alles goed gaat onze kleine naar de kdv. Kan dan pas aanvragen of zou ik dat nu ook al kunnen regelen? Vind het wel fijn als het geregeld is. We zijn zeker van een plaats en de dagen, heb ook al een financieel overzicht van het kdv gekregen.
Ik zou het inderdaad nu al doen. Wij hebben het in Dec 2011 aangevraagd en pas deze maand uitbetaald gekregen.....
Heb je tegenwoordig geen BSN nummer meer nodig van het kind? Toen wij het voor de eerste keer aanvroegen (2008) moesten we die wel hebben namelijk en die heb je natuurlijk pas als de baby er is! Bij ons werd het wel snel verwerkt trouwens.
dat kan pas na de geboorte, als je een bsn hebt. Ik heb tijdens mijn zwangerschap gebeld met de belastingtelefoon en toen werd mij verteld dat het pas kan als je een bsn van je kind hebt.
kan pas als er ook daadwerkelijk een kind incl bsn nummer is. oOK weet niet op welke datum je kleintje ECHT gaat starten op het kdv. Ligt er aan wanneer hij/zij geboren wordt.