Mijn dochtertje is nu 9 maanden en het wordt nu echt tijd voor een kinderstoel zodat ze nu gezellig bij ons aan tafel mee kan gaan eten. Ik zoek een kinderstoel zonder tafelblad of een waarvan het tafelblad eraf kan en dan gebruiken we 'm gewoon zonder blad. Nu zag ik bij de babypark een kinderstoel van Lief, knalroze! met een heel erg leuk kussentje erin! Gelijk helemaal enthousiast, vind 'm echt supermooi! Prijs viel ook wel mee. Alleen toen ik mijn dochtertje erin zette viel mij meteen al op dat het wel erg krap wordt allemaal (mijn dochtertje is best een flinke meid ). Ze hadden alleen staan met het tafelblad eraan, die gaat er bij ons af. Ik kon niet zien of dat extra ruimte geeft of het dan beter gaat passen. Voor nu kan het wel, maar kan het nog als we een paar maanden verder zijn? Want ook al is het blad eraf dan nog zit je met een beugel. Daar zal ze toch tussen moeten passen. Echt stevig zit ze nog niet, dus het kan zijn dat ik de beugel nog lang nodig heb. Dus dat was wel even balen. Iemand hier toevallig ervaring met deze stoel? Of zou het toch een miskoop worden? Vind 'm zo mooi! Dan zag ik nog een Stokke, erg duur: maar goed gaat wel een leven lang mee. De stoel is op zich heel functioneel, niet echt supermooi, maar is ergonomisch en kwalitatief gezien natuurlijk wel beter. De stoelen zijn er gewoon in de standaard kleuren. Bij mij zou het gaan om een witte of zwarte stoel. Helaas niet verkrijgbaar in een lichtroze/knalroze kleur. De kussentjes die ze erbij verkopen vind ik niet mooi en staan echt totaal niet in mijn interieur (alles is hier modern: zwart/antraciet. En sinds mijn dochtertje veel roze). Nu heb ik wel websites op internet gezien, waar je ze handgemaakt kan bestellen. Maar toch, koop je zo'n dure stoel wil ik er op zijn minst een leuk kussentje bij (het oog wil ook wat, toch?). Gewoon van het merk zelf, het lijkt me dat dat toch beter zal zitten/aansluiten. Het hoeft niet bijzonder te zijn hoor: standaard zwart kussentje op een zwarte triptrapp is ook goed (of knalroze ofzo). Snap niet dat ze niet dat ze daar niet mooiere kussentjes in verkopen. Nu zag ik van Tiamo wel allerlei leuke kussentjes. Zou dat passen in een tripp trapp? Dus ik twijfel: Ik kan ook voor een meegroeistoel in een b-merk gaan. Kan ook nog. Ze hadden ook kidsmill staan, waar ik dan bijv. de zwarte van kan nemen met een standaard zwart kussentje (wel saai). Maar dan vind ik een stokke stoel weer mooier en stokke zal kwalitatief dan wel weer beter zijn. Zou er misschien een kussentje van een b-merk in een stokke passen, iemand daar ervaring mee? Mijn man vind het best en maakt het niet uit. Dus dat helpt ook niet echt. Wat zal ik doen? Iemand ervaring met LIEF, Stokke of toch een B-merk.
Hier alleen ervaring met de Stokke tripp trapp en die bevalt heel goed. De kussentjes vond ik niet zo'n probleem daarmee, die van ons is wit met groene en roze en ik geloof bruine katjes. Ik keek net even op hun website, vind wat ze nu hebben ook wat minder, veel bruin en oranje. Maar je kan misschien een kussenset uit een eerdere serie, want kennelijk veranderen ze de designs elke paar maanden/jaren?, kopen via marktplaats ofzo? Er zijn vast mensen die nagenoeg ongebruikte kussensets te koop aanbieden, en misschien zit daar dan wel wat tussen wat je aanspreekt. Ik zag op hun website nu wel een effen grijze, dat is ook vrij neutraal natuurlijk. Wij hebben een los blad erbij, Stokke verkoopt/verkocht nooit bladen voor aan de stoel, omdat dat niet in de filosofie paste ofzo. Maar een ander merk, weet niet meer welke, verkocht losse bladen die perfect erop passen. Die van ons is doorzichtig, maar ik meen dat je ook zwart en wit hebt daarin. Edit; ik zie dat je geen blad wil, nou dan heb je met de Stokke dat sowieso voor elkaar Overigens vind ik zo'n blad zelf wel echt ideaal, daar mag ze op knoeien, tekenen, verven, rammen, wat dan ook. Dan blijft onze tafel tenminste een beetje gespaard...
Ja, dat is ook wel fijn. Mocht het nodig zijn kan ik een blad halen en je had ook zo'n blad te koop die je gewoon op tafel kunt leggen. Dus dat is ook een optie. Dan neig ik naar de stokke. Op de website leek die grijze kleur meer taupe. Maar dat is misschien de foto, als dat echt grijs zou zijn dan kan dat natuurlijk ook.
Nog geen ervaring, ik ben ook alvast wat aan het rondkijken naar kinderstoelen. Is de dapper stoel misschien iets voor je? Zelfde principe als de stokke, maar wel in roze verkrijgbaar. Staat op de site van babypark.
Hij heet 'grey loom' maar ik twijfel zelf inderdaad ook of hij nu grijs of taupe is als je 'm in het echt ziet. Is van de foto niet helemaal op te maken...
De Tripp Trapp is echt wel een goede stoel hoor! De kussentjes zijn toch niet zo lelijk? Stokke® Tripp Trapp® Stoelverkleiners | Stokke® Tripp Trapp® | Baby-Dump Wij hebben de donkere met ruitjes (Tarten Blue). Je hebt ook een effen grijs kussentje. Je kan de stoel ook zonder kussen gebruiken.
Tot vorig jaar was er een roze versie van de Tripp Trapp. Zou je misschien via marktplaats kunnen vinden? En de kussentjes zijn inderdaad niet mooi. Ik heb er een laten maken op regenboogdesign.nl. Daar kun je vast slagen! Ze passen perfect, fantastische service (bij mij was iets niet goed gegaan) en makkelijk dat ze afneembaar zijn! Succes!
Wij hebben een triptrap, ideale stoelen! Mijn ouders hebben een tiamo meegroeistoel, die vind ik voor kleine kindjes veel te groot!
Wat ik irritant vind aan stokke kussentjes is dat ze niet af te nemen zijn (en ze zijn idd. spuuglelijk). En dat is echt wel handig bij kleine kinderen. Ik was voortdurend bekleding aan het wassen. Ook kon mijn zoontje met ongeveer 10 maanden de bekleding losmaken (klittenband). Dus ik heb bekleding afgeschaft. Ik overweeg nu een plastic setje te laten maken. Oh ja, je hebt wel een los tuigje erbij nodig (met of zonder bekleding). Zonder tuigje valt mijn zoontje eruit. Verder een top stoel en makkelijk in het gebruik.
Tuigje verschilt per kind hoor, ik heb er wel een (gewoon die van prenatal) maar gebruik m nooit, want dochter klimt er toch niet uit.
Bedankt voor alle reacties! Ik ga toch voor een zwarte stokke en laat ergens een kussentje maken in een kleur die ik mooi vind. Het viel me ook op dat de tuigjes van Stokke ook beige zijn (zo jammer. Dat moet ze toch omzet kosten? Beige staat niet bij iedereen). Dus dan ga ik voor een universeel tuigje gewoon in t zwart. Kussentje heb ik nu voor 20,- de tuigjes zal iets van 5 a 6 euro kosten. Had ik het van Stokke gekocht dan ben je 80,- kwijt voor een kussentje en tuigje. Dus om het zo te doen is ook een stuk voordeliger! En dan in de toekomst nog ergens iets van een blad halen om de tafel te beschermen en dan ben ik compleet! Bedankt!
Mijn zoontje ooit ook niet... eens is het de eerste keer. Je kunt er niet van op aan dat kinderen (blijvend) iets nooit doen.
Nee maar ze zit nooit in de kinderstoel als ik niet in de buurt ben. Dus wanneer ze weer klimpogingen doet corrigeer ik haar gewoon meteen.
We hoorden laatst van collega dat kinderen in kinderdagverblijf in Stokke stoelen zitten en daarna niet meer in de gewone kinderstoel thuis wilden dus wij gaan voor Stokke. Ik vind dat ze wel leuke bekleding hebben (de turkooizen stoel met streepjes bekleding bijvoorbeeld), maar is een kwestie van smaak natuurlijk.