We krijgen een knul !! De babykamer moet nog gemaakt worden (muurtje zetten) en dan kan ik dus helemaal los. Zowel de vloer als de muren en de babykamer moeten nog uitgekozen worden. Ik vind zo'n lichtgrijze vloer wel erg mooi. Meubels zullen waarschijnlijk wit worden. Hebben jullie inspiratie foto's voor kleuren?? Ik kom maar niet verder dan grijs, maar wil ook een beetje leven in de brouwerij. De kamer is wel klein dus donkere kleuren vallen af..
Ons hele huis is grijs met witte of zwarte meubels en een grijs/bruine vloer. Dus dat vonden we een beetje saai voor de babykamer. We hebben voor onze zoons een pastelkleurige kamer (geel, blauw en paars) met witte meubels. Veel winnie de poeh en andere disney items die zijn ook een beetje pastelkleurig. En met de kleuren van de ene muur sterretjes enzo geschilderd op de andere muur. Ik weet alleen niet hoe ik een foto kan toevoegen. Erg zoetsappige babykamer dus.
Ik heb mintgroen op de muur in de kamer voor onze babyboy. Ik heb het gecombineerd met donkerblauwe spulletjes. Krijg veel complimentjes over de leuke kleur op de muur
Onze babykamer heeft een witte houten vloer, wit/grijs eiken meubeltjes, en lichtgrijs/mint muren met accessoires in wit, mint en lichtgrijs. Ik vind het een erg mooie combinatie persoonlijk.
Ik zou zeker ook hier eens doorheen bladeren: veel leuke ideeën! http://www.zwangerschapspagina.nl/de-babyuitzet/485182-show-babykamer-deel-3-a.html
Heel mooi ja ! Weet je toevallig nog hoe de kleur heet? Mijn meiden hebben ook mintgroen maar die is veel lichter. Ik vind dit, op de foto, wat meer richting zeegroen gaan.
Wij hebben 1 grijze muur en 1 mintgroene muur, de rest van de muren zijn gewoon wit. Wij weten a.s. dinsdag pas wat het gaat worden, maar deze kleuren kunnen zowel voor beide zal zo ook even een foto zoeken en uploaden
Ook heel mooi !! Zou dat passen bij een grijs eiken vloer? Jawel toch? Ik ben zo slecht met kleuren, ik moet het echt voor me zien 😂
wij zijn ook in verwachting van een jongen,wij hebben voor Mintgroen gekozen en een stoer hout behang. De aankleding word grijs en wit.
dat absoluut! Dat is het mooie van deze kleuren, past overal bij alleen als je ook een muur grijs gaat doen zou ik het wel in een kleur grijs doen die ook een beetje in je vloer zit Op pinterest kun je hele leuke ideeën op doen
destijds was dit de kamer van ons zoontje, dit is wel al 3,5 jaar geleden dus wellicht al was gedateerd. Inmiddels heeft hij een stoere peuter kamer, wil evt nog foto's van uploaden als je wilt geef je maar een seintje.
Hele gave kamers weer 😍😍 steigerhouten behang is ook erg gaaf !! Wij houden 3 muren wit en 1 muur zeegroen achtig. Of een stoere mintgroen. Iets in die richting 😉 Grijze muur erbij lijkt me gaaf maar ik ben bang dat de kamer dan te donker wordt, omdat hij niet zo groot is.
Wauw Moekje wat prachtig. Echt mijn smaak. Als ik ooit een jongetje zou krijgen dan zou hij een kamer in deze stijl krijgen. Ik vind de kleur early dew van flexa heel mooi voor een jongenskamer.
Wij hebben Early Dew op de muur met witte meubels, een grijze vloer en verder textiel en accesoires in lichtblauw, antraciet en okergeel. Zal van de week als het klaar is een foto maken ben tot nu toe super blij. Licht maar toch stoer.