Ik ben er ook weer even. heb een baaldag gister hadden wij een gesprek/discussie net hoe je het noemen wilt over jawel.. zwanger worden. man zou het niet erg vinden als ik pas tegen augustus zwanger zou zijn. nou prima vind ik dat ook, maargoed het kwam er min of meer op neer dat hij het ''vervelend'' vind mocht het de eerste ronde raak zijn. omdat hij met zijn operatie en revalidatie zit, en het idee heeft dan toch de eerste periode te missen omdat hij zijn gedachtes niet kan of wil verdelen. hij wil zich richten op zijn herstel en daarna weer met een frisse blik verder gaan. en volgens hem kan hij het niet beide. natuurlijk heb ik daar alle begrip voor. maar toen ik voorstelde om het dan een tijdje met condoom te doen vond hij ook niks. want stel het duurt heel lang. vraag me echt af wat hij nou eigenlijk wil! Hij wist het niet, hij wil volgende week stoppen en graag een kind maar dan wel wanneer het hem uitkomt. Is hij nou echt zo naief ? helaas maar een kind komt er niet op bestelling! wat moet ik nu ? hij neemt mijn blije gevoel een beetje weg op deze manier, en dat vond hij ook erg vervelend want hij zei het niet slecht te bedoelen en ook niet te twijfelen. het zou alleen beter voor hem zijn als we pas na 1 augustus zwanger raken. wat moet ik nu ik heb er geen probleem mee om even de cyclus 3 maanden af te wachten voor we er echt voor gaan maar heb wel problemen met de manier waarop hij dit brengt en het niet lijkt te snappen. gelukkig ben ik vrij vandaag en ga ik dadelijk de bossen in met onze haarbal! gedachtes op 0 !
@ Zebra, wat een vervelende situatie voor je meid. Vooral omdat je steeds met ej gedachten heen en weer wordt geslingerd. Ik snap dat het voor mannen vaak een grotere stap is dan voor een vrouw. Wij hebben het vaak al een langere tijd in ons hoofd om zwanger te worden en bij mannen kan het vaak ook nog rustig een maand wachten. vind die van mij tenminste ook prima. Maar als hij 1 aug. zwanger wilt worden, dan kun je net zo goed nu of in juni al stoppen met de pil. Als je dan nog wilt ontpillen ook, dan ben je alweer een maand (of langer) verder. Tegen de tijd dat het dan echt raak kan zijn is het op z'n vroegst augustus. Dan heeft hij toch wat hij wil? Dan is er geen wolkje aan de lucht. Ik snap dat hij het vervelend vind om te moeten herstellen van een operatie en dat hij zich graag met jou zwanger wil voelen, maar jij moet dat toch echt zelf doen Misschien is het weer even een moment van hem en dat het gevoel weer over waait. Soms lijkt het alsof het de mannen niet raakt, maar ze zijn er evengoed heel erg mee bezig. Wij waren gister op verjaardag en kregen het ook weer te horen...en, wanneer beginnen jullie? ik gaf al als antwoord, als we al begonnen waren stond ik gister niet aan de wijn met K.dag. oja, dat is ook zo zeiden ze haha maar goed. Er waren vrienden met een kindje en die kleine trekken altijd naar mijn vriend toe als een magneet haha dus hij zat daar mooi mee te klieren. Ik ga vanmiddag nog langs die vriendin met een cadeau in mijn tas...ben benieuwd!
@lentekind, ja ik laat het vriend maar even tot zich doordringen en heb het er over een paar dagen nog wel eens over. toen ik zei wil je dat ik dan volgende week nog aan een nieuwe strip begon, keek hij me vreemd aan en zei : neee, dat heb ik toch ook nooit zo als bedoeling gehad, dat wil ik niet. het zal wel... spannend vanmiddag dus van de vriendin! Ik ga denk ik vanmiddag maar even de stad in. shoppen werkt bij dipjes zeggen ze he
haha dat klopt, je hoofd en portemonnee worden er allebei lichter van Maar als ik het goed begrijp hoef je dus niet aan een nieuwe pil te beginnen volgens je vriend, maar met condoom wil hij ook niet? ...Resultaat zwanger
precies, dat begrijp je goed. maar zwanger wil hij dus ook niet. ofja jawel maar na 1 aug. snap jij het dan nog ? van alle opties wil hij gewoon niks. zal m straks een voorstellen om gewoon tot eind juli geen sex te hebben kijken of meneer er dan nog zo over denkt
Ik denk dat hij dan vanzelf wel terug krabbelt Meid, niet teveel aan denken. zo snel als bij mannen het roer om kan slaan, zo snel kan het ook weer terug gedraaid worden!
hoi mijn vriend wou ook wachten tot wij een eigen huis hadden. het huis was sinds juli van ons maar konden er maar in in Febr. Dus moest ik nog even de pil nemen want mijn vriend dacht dat het onmiddelijk ging prijs zijn. mijn wens was er al een jaar vroeger. in november ben ik dan eindelijk mogen stoppen... ne veel verschuiven van stop datum maar ik heb gelijk gekregen het was niet onmiddelijk prijs. nu na 6 maand nog steeds niet. en elke keer er iemand zegt dat ze zwanger is is het toch telkens een steek in mijn hart hoor. en ik denk er ook de hele tijd aan, mij werk is ook met kinderen. en ik heb heel veel schrik dat ik geen kinderen ga kunnen krijgen door enkele problemen in het verleden. maar toch succes voor jou!! en hopelijk kan je bijna stoppen met je pil.
Ah Zebra, wat balen dat hij nu ineens zo vreemd doet. Als je het zelf ook niet zo goed weet, hou je mond dan (denk ik dan). Nu weet jij ook niet meer waar je aan toe bent. Maar inderdaad, laat het even een paar daagjes bezinken. Er is maar een kans van 20% ofzo per cyclus dat je zwanger raakt, dus de kans dat je in augustus nog niet zwanger bent is ook best wel groot! En stel dat het wel zo is, dan red je het die paar maanden ook wel hoor! Het is net wat Nieckje hierboven zegt (welkom trouwens). Je kunt het allemaal wel zo willen plannen, maar voor het zelfde geld lukt het helemaal niet meteen en ben je blij dat je die paar maanden eerder bent begonnen. En Nieckje, ik geloof dat het gemiddeld een half jaar duurt voor mensen zwanger zijn. Dat betekent dus ook dat er veel mensen zijn waarbij het wat langer duurt. Houd moed meid, de tijd dat je er over na moet gaan denken of je ooit wel kinderen gaat krijgen is nog lang niet aangebroken! Je bent nog niet zo lang bezig, en anders zijn er nog zoveel manieren om het een handje te helpen! Maar wachten is moeilijk... I know! Ik heb een halve dag opgenomen van mijn werk om nog even aan mijn opdracht te kunnen werken. Dacht gelijk even langs de kruidvat te gaan voor die zwangerschapstesten. Hebben ze die niet meer! Shit! Ik had al wat afleidingsartikelen in mijn mandje gestort p Nu heb ik mijn mannetje gesmst of hij even voor me in de stad wil kijken (hij was naar de kapper). En hij belde net om te vragen welke ik dan wil hebben. Lief he? Ik dacht eigenlijk dat hij dat niet voor me zou durven/willen kopen!
hahah zussie, ik moest zo lachen om je berichtje, de buit is binnen zie het mijn vriend al smse , met aan zijn arm een kruidvat tasje met inhoud lol
Haha, ik had al gezegd dat het niet hoefde als hij zich er niet prettig bij voelde. Maar hij heeft het gewoon voor me gedaan! Zo lief! Hij ging gisteren ook helemaal vragen wat de stand van zaken was, wat ik dan allemaal voel enzo... ;o) Toen klopte hij op een gegeven moment op mijn buik (bij mijn navel) 'hallo babytje?', haha, dus ik zei dat die baby daar niet zou zitten maar veel lager. Was hij helemaal verbaasd, hij dacht dat dat bij je navel zat. Whahahaha, niet goed opgelet bij biologie...
Hey zussie bedankt voor je antw. doet wel goed om er eens met anderen te kunnen over praten Kdenk niet dat ik mijn vriend achter zo een test zou moeten sturen... alle kweet eigenlijk niet of hij dat zou doen of niet En mijn vriend zei ook altijd iets anders hoor... eerst mocht ik op mn verjaardag stoppen..ben dan jari, dan zei hij liever niet, en dat zo wel een paar keer maar gelukkig heeft hij dan toch in november hem aan zijn woord gehouden nu zegt hij dat hij er nooit klaar voor zal zijn tot dat het zover zal zijn.. dan zal hij er klaar voor zijn
Tuurlijk, is gewoon een soort koudwatervrees bij die mannen volgens mij. Daarom is het fijn dat een zwangerschap 9 maanden duurt, hij het ziet groeien, je spulletjes moet kopen enzo. Langzaam komt het besef dan wel! Al is die van mij er helemaal klaar voor zegt hij p Ook nu leeft hij helemaal mee met testen enzo, had eigenlijk ook niet verwacht dat hij het zou durven kopen! Maarja tampons en alles deed hij ook wel voor me dus waarom dit niet? Het hoort tenslotte ook gewoon bij het leven he, kinderen krijgen, niks om je voor te schamen! Hoop dat het snel raak voor je is Nieckje! Moet je nog lang wachten tot je ei/ tot je kunt testen?
heb nu juist mijn maandstonden gehad... alle eigenlijk is da maar 1 goeie dag bloeding en de rest zijn zo nog kleine beetjes voor 4 dagen ofzo... de vorige eisprong was op ongeveer 23 dagen... maar ik krijg blijkbaar pijnlijke tepels als ik vruchtbare periode heb... dus in principe moet ik geen test meer kopen... ik hoop tegen mijn verjaardag een mooie cado te krijgen --> even een andere vraag: als je op een bericht reageerd kan je dan zo geen melding krijgen dat je weet dat er anderen gereageerd hebben???
je kunt wel bovenaan op Onderwerp Tools, klikken en dan abboneren, dan zie je zodra er nieuwe berichten geplaatst zijn Zussie, wanneer ga je de test doen, woensdag ? Vind het zo spannend, ik hoop echt dat het raak is! dan ben jij de eerste van ''ons clubje'' en kunnen we met je meezwijmelen haha
Ja dat kan wel, dan moet je onder het veldje waar je typt 'meer opties' aanklikken, en dan kun je ergens abonneren op een onderwerp, dan krijg je een mailtje als er gereageerd is. Maar op dit topic gaat het zo snel dat je dan constant mails krijgt, haha.
Ik ga woensdagochtend testen, met ochtendurine is het beste he... Ik ben zo bang dat het niks is joh... ik voel zo veel dingen! Dan word ik echt enorm in de maling genomen... maar het kan wel heel goed dat het niks is, weet ook niet precies wanneer ei is geweest enzo... dus ach de kans eigenlijk groter dat het niet zo is. Als het wel raak is kan ik jullie er alles over vertellen hoe het voelt, haha. Ben al lang blij dat ik het hier een beetje kwijt kan want je kunt verder niet echt met iemand delen wat je voelt.
ik ben ook blij dat ik dit hier gevonden heb. er zijn wel een paar mensen die het weten maar denk nie dat die daar altijd over willen praten aangezien ze zelf druk bezig zijn met hun kindjes. dus danku allemaal!!! Succes voor woensdag... zal duimen voor jou!!!